Francie na zimních olympijských hrách 2018 - France at the 2018 Winter Olympics
Francie na zimních olympijských hrách 2018 | |
---|---|
Kód IOC | FRA |
NOC | Francouzský národní olympijský a sportovní výbor |
webová stránka |
www |
v Pyeongchang , Jižní Korea 9. – 25. února 2018 | |
Konkurenti | 106 (63 mužů a 44 žen) v 11 sportech |
Vlajkonoš | Martin Fourcade |
Medaile zařadil 9th |
|
Vystoupení zimních olympijských her ( přehled ) | |
Francie soutěžila u 2018 olympijských her zimy v Pyeongchang , Jižní Koreji , od 9. do 25. února 2018 s 106 závodníků v 11 sportech. Vyhráli celkem 15 medailí, pět zlatých, čtyři stříbrné a šest bronzových, čímž se umístily na 9. místě v medailové tabulce .
Biatlonista Martin Fourcade byl vlajkovým nositelem země během zahajovacího ceremoniálu a jeho nejúspěšnějším sportovcem se třemi zlatými medailemi. Biatlonistky Anais Bescondová a Marie Dorin-Habertová , alpský lyžař Alexis Pinturault a lyžařský závodník Maurice Manificat také získaly několik medailí ze zápasů.
Medailisté
Konkurenti
Následuje seznam počtu soutěžících účastnících se her podle sportu / disciplíny.
Sport | Muži | Ženy | Celkový |
---|---|---|---|
alpské lyžování | 13 | 9 | 22 |
Biatlon | 6 | 6 | 12 |
Bobová dráha | 5 | 0 | 5 |
Běh na lyžích | 9 | 4 | 13 |
Krasobruslení | 4 | 4 | 8 |
Lyžování volným stylem | 11 | 8 | 20 |
Severská kombinace | 5 | 0 | 5 |
Rychlobruslení na krátké trati | 2 | 2 | 4 |
Skoky na lyžích | 2 | 2 | 4 |
Snowboarding | 5 | 8 | 13 |
Rychlobruslení | 1 | 0 | 1 |
Celkový | 63 | 43 | 106 |
Seznam soutěžících:
alpské lyžování
- Muži
Sportovec | událost | Běh 1 | Běh 2 | Celkový | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | ||
Johan Clarey | Sjezd | N / A | 1: 42,39 | 18 | |||
Mathieu Faivre | Obří slalom | 1: 09.06 | 5 | 1: 10,93 | 20 | 2: 19,99 | 7 |
Thomas Fanara | 1: 09,22 | 6 | 1: 10,61 | 16 | 2: 19,83 | 5 | |
Blaise Giezendanner | Super-G | N / A | 1: 24,82 | 4 | |||
Jean-Baptiste Grange | Slalom | DNF | |||||
Thomas Mermillod-Blondin | Kombinovaný | 1: 20,89 | 17 | 47,13 | 6 | 2: 08,02 | 6 |
Victor Muffat-Jeandet | Kombinovaný | 1: 21,57 | 29 | 45,97 | 2 | 2: 07,54 | |
Obří slalom | 1: 09,44 | 8 | 1: 10,41 | 10 | 2: 19,85 | 6 | |
Slalom | 48,54 | 6 | 51,18 | 11 | 1: 39,72 | 5 | |
Maxence Muzaton | Sjezd | N / A | 1: 42,96 | = 23 | |||
Super-G | N / A | 1: 26,08 | 18 | ||||
Kombinovaný | 1: 20,58 | 14 | DNF | ||||
Clément Noël | Slalom | 48,58 | 7 | 51.12 | 10 | 1: 39,70 | 4 |
Alexis Pinturault | Kombinovaný | 1: 20,28 | 10 | 46,47 | 3 | 2: 06,75 | |
Obří slalom | 1: 08,90 | 2 | 1: 10,45 | 12 | 2: 19,35 | ||
Slalom | 48,34 | 3 | 51,41 | 14 | 1: 39,75 | 6 | |
Brice Roger | Sjezd | N / A | 1: 41,39 | 8 | |||
Super-G | N / A | 1: 26.10 | 19 | ||||
Adrien Théaux | Sjezd | N / A | 1: 42,99 | 26 | |||
Super-G | N / A | 1: 25,76 | 15 |
- Ženy
Sportovec | událost | Běh 1 | Běh 2 | Celkový | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | ||
Adeline Baud-Mugnier | Obří slalom | 1: 12,89 | 17 | 1: 11.04 | 26 | 2: 23,93 | 20 |
Slalom | 52,65 | 31 | DNF | ||||
Taïna Barioz | Obří slalom | 1: 13,54 | 23 | 1: 10,06 | 15 | 2: 23,60 | 19 |
Anne Sophie Barthet | Kombinovaný | DNS | |||||
Laura Gauché | Sjezd | N / A | 1: 42,29 | 22 | |||
Kombinovaný | 1: 42,15 | 11 | 42,64 | 12 | 2: 24,79 | 12 | |
Tiffany Gauthier | Sjezd | N / A | 1: 41,04 | 13 | |||
Super-G | N / A | 1: 22,56 | 22 | ||||
Romane Miradoli | Sjezd | N / A | 1: 41,64 | 18 | |||
Super-G | N / A | 1: 22,36 | 19 | ||||
Kombinovaný | 1: 41,83 | 9 | DNF | ||||
Nastasia Noens | Slalom | 51,84 | 23 | 50,44 | 13 | 1: 42,28 | 20 |
Jennifer Piot | Sjezd | N / A | 1: 41,17 | 16 | |||
Super-G | N / A | 1: 22,38 | 20 | ||||
Tessa Worley | Super-G | N / A | 1: 23,54 | 28 | |||
Obří slalom | 1: 12.06 | 14 | 1: 09,00 | 2 | 2: 21,06 | 7 |
- Smíšený
Sportovec | událost | 16. kolo | Čtvrtfinále | Semifinále | Finále / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|
Výsledek opozice |
Výsledek opozice |
Výsledek opozice |
Výsledek opozice |
Hodnost | ||
Julien Lizeroux Clément Noël Alexis Pinturault Adeline Baud Mugnier Nastasia Noens Tessa Worley |
tým |
Kanada (CAN) W 2 * –2 |
Itálie (ZDP) Z 3–1 |
Švýcarsko (SUI) L 1–3 |
Norsko (NOR) L 2–2 * |
4 |
Biatlon
Na základě žebříčku národního poháru v biatlonovém světovém poháru 2016–17 Francie kvalifikovala plný tým 6 mužů a 6 žen.
- Muži
Sportovec | událost | Čas | Slečny | Hodnost |
---|---|---|---|---|
Simon Desthieux | Sprint | 24: 11,1 | 2 (2 + 0) | 12 |
Pronásledování | 33: 55,4 | 3 (1 + 0 + 1 + 1) | 7 | |
Individuální | 51: 03,6 | 4 (0 + 2 + 1 + 1) | 27 | |
Hromadný start | 37: 45,9 | 5 (1 + 2 + 2 + 0) | 22 | |
Quentin Fillon Maillet | Sprint | 25: 28,1 | 4 (3 + 1) | 48 |
Pronásledování | 37: 57,2 | 7 (3 + 0 + 2 + 2) | 44 | |
Hromadný start | 38: 57,5 | 7 (3 + 2 + 2 + 0) | 29 | |
Martin Fourcade | Sprint | 24: 00,9 | 3 (3 + 0) | 8 |
Pronásledování | 32: 51,7 | 1 (1 + 0 + 0 + 0) | ||
Individuální | 48: 46,2 | 2 (0 + 0 + 0 + 2) | 5 | |
Hromadný start | 35: 47,3 | 2 (1 + 0 + 0 + 1) | ||
Antonin Guigonnat | Sprint | 24: 37,5 | 3 (1 + 2) | 27 |
Pronásledování | 35: 27,9 | 5 (2 + 1 + 0 + 2) | 19 | |
Individuální | 50: 33,5 | 2 (0 + 2 + 0 + 0) | 23 | |
Hromadný start | 37: 15,3 | 5 (1 + 0 + 2 + 2) | 19 | |
Émilien Jacquelin | Individuální | 55: 26,1 | 7 (2 + 2 + 2 + 1) | 77 |
Simon Desthieux Martin Fourcade Antonin Guigonnat Émilien Jacquelin |
Týmová štafeta | 1: 18: 43,1 | 3 + 12 | 5 |
- Ženy
Sportovec | událost | Čas | Slečny | Hodnost |
---|---|---|---|---|
Célia Aymonier | Individuální | 46: 40,3 | 5 (2 + 1 + 0 + 2) | 48 |
Anaïs Bescond | Sprint | 22: 20,8 | 2 (0 + 2) | 19 |
Pronásledování | 31: 04,9 | 1 (0 + 0 + 1 + 0) | ||
Individuální | 45: 10,9 | 3 (2 + 0 + 1 + 0) | 31 | |
Hromadný start | 37: 23,5 | 4 (1 + 0 + 2 + 1) | 17 | |
Justine Braisazová | Sprint | 21: 54,1 | 2 (1 + 1) | 10 |
Pronásledování | 34: 08,0 | 7 (0 + 2 + 1 + 4) | 34 | |
Individuální | 46: 57,2 | 5 (1 + 2 + 2 + 0) | 55 | |
Hromadný start | 37: 49,6 | 5 (0 + 1 + 3 + 1) | 20 | |
Anaïs Chevalier | Sprint | 22: 15,6 | 2 (1 + 1) | 16 |
Pronásledování | 33: 28,0 | 5 (3 + 0 + 0 + 2) | 24 | |
Individuální | 45: 01,9 | 3 (1 + 1 + 1 + 0) | 28 | |
Hromadný start | 40: 39,7 | 6 (2 + 3 + 1 + 0) | 29 | |
Marie Dorin-Habert | Sprint | 21: 39,3 | 1 (1 + 0) | 4 |
Pronásledování | 33: 37,8 | 7 (2 + 0 + 2 + 3) | 27 | |
Hromadný start | 36: 20,9 | 2 (0 + 1 + 0 + 1) | 9 | |
Anaïs Bescond Justine Braisaz Anaïs Chevalier Marie Dorin Habert |
Týmová štafeta | 1: 12: 21,0 | 0 + 14 |
- Smíšený
Sportovec | událost | Čas | Slečny | Hodnost |
---|---|---|---|---|
Anaïs Bescond Simon Desthieux Marie Dorin Habert Martin Fourcade |
Týmová štafeta | 1: 08: 34,3 | 0 + 4 |
Bobová dráha
Na základě jejich hodnocení ve Světovém poháru bobů 2017–18 Francie kvalifikovala 2 sáňky.
Sportovec | událost | Běh 1 | Běh 2 | Běh 3 | Běh 4 | Celkový | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | ||
Dorian Hauterville Romain Heinrich |
Dva muži | 49,74 | 18 | 49,73 | 18 | 49,55 | 12 | 49,46 | 7 | 3: 18,48 | 13 |
Vincent Castell Loïc Costerg Dorian Hauterville Vincent Ricard |
Čtyři muži | 49,09 | = 12 | 49,36 | 11 | 49,19 | 10 | 49,92 | 20 | 3: 17,56 | 11 |
* - Označuje řidiče každé saně
Běh na lyžích
- Vzdálenost
- Muži
Sportovec | událost | Klasický | Volný styl | Celkový | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | Čas | Deficit | Hodnost | ||
Adrien Backscheider | 15 km volný způsob | N / A | 35: 12,0 | +1: 28,1 | 17 | |||
Jean-Marc Gaillard | 15 km volný způsob | N / A | 35: 35,2 | +1: 51,3 | 23 | |||
30 km skiatlonu | 40: 32,6 | 6 | 37: 49,1 | 38 | 1: 18: 48,5 | +2: 28,5 | 28 | |
50 km klasicky | N / A | 2: 14: 31,4 | +6: 09.3 | 18 | ||||
Jules Lapierre | 30 km skiatlonu | 41: 13,0 | 24 | 35: 33,2 | 8 | 1: 17: 19,1 | +59,1 | 15 |
Maurice Manificat | 15 km volný způsob | N / A | 34: 10,9 | +27,0 | 5 | |||
30 km skiatlonu | 40: 33,6 | 8 | 35: 30,6 | 6 | 1: 16: 34,2 | +14,2 | 5 | |
Clément Parisse | 15 km volný způsob | N / A | 35: 39,0 | +1: 55,1 | 26 | |||
30 km skiatlonu | 40: 48,9 | 17 | 35: 51,7 | 13 | 1: 17: 08.6 | +48,6 | 13 | |
50 km klasicky | N / A | 2: 17: 25,4 | +9: 03,3 | 24 | ||||
Adrien Backscheider Jean-Marc Gaillard Maurice Manificat Clément Parisse |
4 × 10 km štafeta | N / A | 1: 33: 41,8 | +36,9 |
- Ženy
Sportovec | událost | Klasický | Volný styl | Celkový | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | Čas | Deficit | Hodnost | ||
Delphine Claudel | 10 km volným způsobem | N / A | 28: 58,9 | +3: 58,4 | 57 | |||
Anouk Faivre-Picon | 10 km volným způsobem | N / A | 27: 42,8 | +2: 42,3 | 35 | |||
15 km skiatlon | 21: 45,5 | 20 | 19: 47,3 | 13 | 42: 03,8 | +1: 18,9 | 13 | |
Coraline Hugue | 10 km volným způsobem | N / A | 26: 37,9 | +1: 37,4 | 14 | |||
15 km skiatlon | 23: 43,8 | 49 | 19: 41,2 | 11 | 43: 56,2 | +3: 11,3 | 29 | |
Aurore Jéan | 10 km volným způsobem | N / A | 27: 12,6 | +2: 12,1 | 22 | |||
15 km skiatlon | 22: 20,6 | 26 | 20: 05,6 | 19 | 43: 00,8 | +2: 15,9 | 23 | |
Delphine Claudel Anouk Faivre-Picon Coraline Hugue Aurore Jéan |
4 × 5 km štafeta | N / A | 55: 50,2 | +4: 25,9 | 12 |
- Sprint
Sportovec | událost | Kvalifikace | Čtvrtfinále | Semifinále | Finále | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | ||
Lucas Chanavat | Pánské sprint | 3: 15,95 | 18 Q | 3: 18,25 | 5 | Nepostoupil | |||
Baptiste Gros | 3: 16,27 | 20 Q | 3: 18,62 | 2 Q | 3: 27,44 | 6 | Nepostoupil | ||
Richard Jouve | 3: 17,69 | 29 Q | 3: 12,40 | 3 | Nepostoupil | ||||
Richard Jouve Maurice Manificat |
Mužský týmový sprint | N / A | 16: 04,45 | 2 Q | 15: 58,28 | ||||
Aurore Jéan | Dámský sprint | 3: 32,45 | 46 | Nepostoupil | |||||
Coraline Hugue Aurore Jéan |
Ženský tým sprint | N / A | 16: 40,40 | 6 q | 16: 32,49 | 8 |
Krasobruslení
Francie kvalifikovala osm krasobrusel (čtyři muži a čtyři ženy) na základě umístění na mistrovství světa v krasobruslení v roce 2017 ve finských Helsinkách . Oznámili část svého týmu 18. prosince 2017.
Sportovec | událost | SP | FS | Celkový | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Body | Hodnost | Body | Hodnost | Body | Hodnost | ||
Chafik Besseghier | Pánské dvouhry | 72.10 | 26 | Nepostoupil | |||
Maé-Bérénice Méité | Dámské singly | 53,67 | 22 Q | 106,25 | 18 | 159,92 | 19 |
Vanessa James / Morgan Ciprès | Páry | 75,34 | 6 Q | 143,19 | 5 | 218,53 | 5 |
Gabriella Papadakis / Guillaume Cizeron | Tanec na ledě | 81,93 | 2 Q | 123,35 | 1 | 205,28 | |
Marie-Jade Lauriault / Romain Le Gac | 59,97 | 18 Q | 89,62 | 17 | 149,59 | 17 |
Týmová událost
Sportovec | událost | Krátký program / Krátký tanec | Zdarma brusle / volný tanec | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pánské | Dámy' | Páry | Ledový tanec | Celkový | pánské | Dámy' | Páry | Ledový tanec | Celkový | ||||
Body
Týmové body |
Body
Týmové body |
Body
Týmové body |
Body
Týmové body |
Body | Hodnost | Body
Týmové body |
Body
Týmové body |
Body
Týmové body |
Body
Týmové body |
Body | Hodnost | ||
Chafik Besseghier (M) Maé-Bérénice Méité (L) Vanessa James / Morgan Ciprès (P) Marie-Jade Lauriault / Romain Le Gac (ID) |
Týmová událost | 61,06 1 |
46,62 2 |
68,49 5 |
57,94 5 |
13 | 8 | Nepostoupil |
Lyžování volným stylem
- Halfpipe
Sportovec | událost | Kvalifikace | Finále | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Běh 1 | Běh 2 | Nejlepší | Hodnost | Běh 1 | Běh 2 | Běh 3 | Nejlepší | Hodnost | ||
Thomas Krief | Pánská roura | 74,40 | 25,80 | 74,40 | 10 Q | 9,80 | DNS | 9,80 | 10 | |
Kevin Rolland | 87,80 | 37,80 | 87,80 | 6 Q | 6.40 | 6.40 | 5,60 | 6.40 | 11 | |
Anais Caradeux | Dámská roura | 25,00 | 72,80 | 72,80 | 12 Q | Nezačal | ||||
Marie Martinod | 91,60 | 92,00 | 92,00 | 2 Q | 92,20 | 92,60 | 23.20 | 92,60 |
- Magnáti
Sportovec | událost | Kvalifikace | Finále | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Běh 1 | Běh 2 | Běh 1 | Běh 2 | Běh 3 | |||||||||||||||||
Čas | Body | Celkový | Hodnost | Čas | Body | Celkový | Hodnost | Čas | Body | Celkový | Hodnost | Čas | Body | Celkový | Hodnost | Čas | Body | Celkový | Hodnost | ||
Anthony Benna | Pánské magnáty | 25,48 | 61,88 | 76,28 | 12 | 25,45 | 45,86 | 60,30 | 6 Q | 24,85 | 51,20 | 76,43 | 13 | Nepostoupil | |||||||
Benjamin Cavet | 26.40 | 59,55 | 72,74 | 21 | 25,42 | 56,55 | 71,03 | 15 | Nepostoupil | ||||||||||||
Sacha Theocharis | 24,89 | 61,37 | 76,55 | 10 QF | sbohem | 23,97 | 60,70 | 77,09 | 12 Q | 25.40 | 19,98 | 34,49 | 9 | Nepostoupil | |||||||
Camille Cabrol | Dámské magnáty | 31,96 | 56,91 | 68,89 | 16 | DNF | 68,89 | 12 | Nepostoupil | ||||||||||||
Perrine Laffont | 28,87 | 64,25 | 79,72 | 1 QF | sbohem | 29,33 | 60,81 | 75,76 | 6 Q | 29,78 | 63,42 | 77,86 | 3 Q | 29,36 | 63,74 | 78,65 |
- Lyžařský kříž
Sportovec | událost | Setí | 16. kolo | Čtvrtfinále | Semifinále | Finále | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Čas | Hodnost | Pozice | Pozice | Pozice | Pozice | Hodnost | ||
Arnaud Bovolenta | Pánský lyžařský kříž | 1: 10.12 | 14 | 2 Q | 2 Q | 3 FB | 2 | 6 |
Jean-Frédéric Chapuis | 1: 09,84 | 7 | 2 Q | 4 | Nepostoupil | |||
François Place | 1: 10,26 | 18 | 1 Q | 3 | Nepostoupil | |||
Térence Tchiknavorian | 1: 10,41 | 24 | DNF | Nepostoupil | ||||
Alizée Baron | Dámský lyžařský kříž | 1: 14.11 | 6 | 1 Q | 2 Q | DNF FB | 1 | 5 |
Marielle Berger Sabbatel | 1: 15,60 | 12 | 2 Q | 3 | Nepostoupil |
Legenda kvalifikace: FA - Kvalifikace do medailového kola; FB - Kvalifikace do kola útěchy
- Slopestyle
Sportovec | událost | Kvalifikace | Finále | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Běh 1 | Běh 2 | Nejlepší | Hodnost | Běh 1 | Běh 2 | Běh 3 | Nejlepší | Hodnost | ||
Antoine Adelisse | Pánské slopestyle | 10.00 | 17,60 | 17,60 | 30 | Nepostoupil | ||||
Benoit Buratti | 67,00 | 62,00 | 67,00 | 21 | Nepostoupil | |||||
Lou Barin | Dámský slopestyle | 50,60 | 38,40 | 50,60 | 19 | Nepostoupil | ||||
Tess Ledeux | 69,40 | 28,40 | 69,40 | 15 | Nepostoupil |
Severská kombinace
Sportovec | událost | Skoky na lyžích | Běžecké | Celkový | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vzdálenost | Body | Hodnost | Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | ||
François Braud | Normální kopec / 10 km | 101,5 | 108.6 | 12 | 25: 12,5 | 30 | 26: 40,5 | 15 |
Velký kopec / 10 km | 121.0 | 112.6 | 17 | 23: 39,6 | 12 | 25: 24,6 | 15 | |
Antoine Gérard | Normální kopec / 10 km | 96,5 | 92,9 | 24 | 25: 05,8 | 26 | 27: 36,8 | 26 |
Velký kopec / 10 km | 108,0 | 85.5 | 36 | 23: 46,3 | 14 | 27: 20,3 | 32 | |
Maxime Laheurte | Normální kopec / 10 km | 104,5 | 110.7 | 10 | 24: 54,5 | 21 | 26: 14,5 | 11 |
Velký kopec / 10 km | 128,5 | 122.6 | 11 | 24: 17,8 | 27 | 25: 22,8 | 14 | |
Jason Lamy-Chappuis | Normální kopec / 10 km | 96,0 | 97,7 | 19 | 25: 36,9 | 35 | 27: 48,9 | 31 |
Velký kopec / 10 km | 118,5 | 94,9 | 31 | 24: 21,5 | 28 | 27: 17,5 | 30 | |
François Braud Antoine Gérard Maxime Laheurte Jason Lamy-Chappuis Laurent Muhlethaler |
Tým velký kopec / 4 × 5 km | 517,0 | 417,9 | 5 | 47: 28,0 | 6 | 48: 37,0 | 5 |
Rychlobruslení na krátké trati
Podle zvláštního olympijského žebříčku ISU Francie kvalifikovala 2 muže a 2 ženy.
Sportovec | událost | Teplo | Čtvrtfinále | Semifinále | Finále | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | ||
Fauconnet Thibaut | Pánské 500 m | 1: 04,756 | 4 | Nepostoupil | |||||
Pánské 1000 m | 1: 24,381 | 2 Q | 1: 24,344 | 3 | Nepostoupil | ||||
Muži, 1500 m | 2: 15 768 | 2 Q | N / A | 2: 12 049 | 2 FA | 2: 53,150 | 7 | ||
Sébastien Lepape | Pánské 500 m | 40,900 | 3 | Nepostoupil | |||||
Pánské 1000 m | 1: 23,489 | 3 | Nepostoupil | ||||||
Muži, 1500 m | 2: 13,965 | 2 Q | N / A | 2: 11,967 | 5 | Nepostoupil | |||
Tifany Huot-Marchand | Dámské 500 m | 44,659 | 3 | Nepostoupil | |||||
Ženy, 1500 m | 2: 29,996 | 4 | N / A | Nepostoupil | |||||
Véronique Pierron | Dámské 500 m | 43,148 | 4 | Nepostoupil | |||||
Dámské 1000 m | 1: 35 299 | 2 Q | 1: 30,323 | 4 | Nepostoupil | ||||
Ženy, 1500 m | 2: 22,119 | 3 Q | N / A | 2: 28,023 | 5 | Nepostoupil |
Legenda kvalifikace: ADV - Pokročilé kvůli překážkám jiným bruslařem; FA - Kvalifikace na medailové kolo; FB - Kvalifikace do kola útěchy
Skoky na lyžích
Sportovec | událost | Kvalifikace | První kolo | Finále | Celkový | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vzdálenost | Body | Hodnost | Vzdálenost | Body | Hodnost | Vzdálenost | Body | Hodnost | Body | Hodnost | ||
Jonathan Learoyd | Pánský normální kopec | 94,5 | 106,7 | 30 Q | 98,5 | 104.1 | 25 Q | 100,5 | 103.8 | 21 | 207,9 | 27 |
Pánský velký kopec | 124,0 | 92.1 | 34 Q | 119,5 | 100.1 | 41 | Nepostoupil | |||||
Vincent Descombes Sevoie | Pánský normální kopec | 86,5 | 92.1 | 44 Q | 90,0 | 82.4 | 43 | Nepostoupil | ||||
Pánský velký kopec | 114,0 | 69,9 | 48 Q | 105,0 | 75,9 | 50 | Nepostoupil | |||||
Léa Lemare | Normální kopec žen | N / A | 74,5 | 62.3 | 29 Q | 93,5 | 84,5 | 19 | 146,8 | 28 | ||
Lucile Morat | N / A | 86,5 | 79,7 | 19 Q | 86,5 | 75.1 | 27 | 154,8 | 21 |
Snowboarding
- Volný styl
Sportovec | událost | Kvalifikace | Finále | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Běh 1 | Běh 2 | Nejlepší | Hodnost | Běh 1 | Běh 2 | Běh 3 | Nejlepší | Hodnost | ||
Lucile Lefevre | Dámský slopestyle | Zrušeno | 28,35 | 17,31 | UMĚT | 28,35 | 25 | |||
Clémence Grimal | Dámská roura | 14,25 | 13,00 | 14,25 | 24 | Nepostoupil | ||||
Sophie Rodriguez | 65,00 | 13,50 | 65,00 | 9 Q | 50,50 | 14,75 | 13,75 | 50,50 | 10 | |
Mirabelle Thovex | 62,25 | 64,25 | 64,25 | 10 Q | 59,50 | 30,25 | 63,00 | 63,00 | 9 |
- Paralelní
Sportovec | událost | Kvalifikace | 16. kolo | Čtvrtfinále | Semifinále | Finále / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Čas | Hodnost | Čas námitek |
Čas námitek |
Čas námitek |
Čas námitek |
Hodnost | ||
Sylvain Dufour | Pánský obrovský slalom | 1: 25,27 | 4 Q |
Kwiatkowski ( POL ) W –0.10 |
Coratti ( ITA ) W –0,19 |
Galmarini ( SUI ) L DNF |
Košir ( SLO ) L +1,49 |
4 |
- Snowboardový kříž
Sportovec | událost | Setí | 1/8 finále | Čtvrtfinále | Semifinále | Finále | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Běh 1 | Běh 2 | Nejlepší | Semínko | |||||||||
Čas | Hodnost | Čas | Hodnost | Pozice | Pozice | Pozice | Pozice | Hodnost | ||||
Půjčka Bozzolo | Pánské snowboardové kříže | 1: 16,15 | 31 | 1: 16.11 | = 8 | 1: 16.11 | 35 | 3 Q | DNF | Nepostoupil | ||
Merlin Surget | 1: 13,82 | 5 | sbohem | 1: 13,82 | 5 | 3 Q | DNF | Nepostoupil | ||||
Pierre Vaultier | 1: 13,14 | 1 | sbohem | 1: 13,14 | 1 | 2 Q | 1 Q | 3 FA | 1 | |||
Ken Vuagnoux | 1: 14,29 | 10 | sbohem | 1: 14,29 | 10 | 2 Q | DNF | Nepostoupil | ||||
Charlotte Bankes | Dámské snowboardové kříže | 1: 18,18 | 5 | sbohem | 1: 18,18 | 5 | N / A | 3 Q | DNF FB | 1 | 7 | |
Nelly Moenne-Loccoz | 1: 20,23 | 8 | sbohem | 1: 20,23 | 8 | N / A | 3 Q | 5 FB | 4 | 10 | ||
Julia Pereira | 1: 21,72 | 18 | 1: 20,17 | 3 | 1: 20,17 | 15 | N / A | 2 Q | 2 FA | 2 | ||
Chloé Trespeuch | 1: 18,51 | 6 | sbohem | 1: 18,51 | 6 | N / A | 1 Q | 2 FA | 5 | 5 |
Legenda kvalifikace: FA - Kvalifikace do medailového kola; FB - Kvalifikace do kola útěchy
Rychlobruslení
Francie kvalifikovala jednoho rychlobruslaře.
- Individuální
Sportovec | událost | Finále | |
---|---|---|---|
Čas | Hodnost | ||
Alexis Contin | Muži, 1500 m | 1: 47,33 | 22 |
Muži, 5000 m | 6: 18,13 | 11 |
- Hromadný start
Sportovec | událost | Semifinále | Finále | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Body | Čas | Hodnost | Body | Čas | Hodnost | ||
Alexis Contin | Hromadný start mužů | 3 | 8: 28,70 | 8 Q | 0 | 7: 45,64 | 10 |