Aleksandra Golovkina - Aleksandra Golovkina
Aleksandra Golovkina | |
---|---|
Osobní informace | |
Zastoupená země | Litva |
narozený |
Vilnius , Litva |
1. července 1998
Rodné město | Vilnius, Litva |
Výška | 1,63 m (5 ft 4 v) |
Trenér | David Richardson (krasobruslař) |
Bývalý trenér | Marina Selitskaia, Dmitrij Kozlov, Aidas Reklys, Rafael Arutunian |
Choreograf | David Richardson |
Bývalý choreograf | Benoit Richaud , Elena Maslennikova, Dmitrij Kozlov, |
Bruslařský klub | Dundee ISC |
Místa školení | Dundee, Spojené království |
Bývalá místa školení | Vilnius a Kaunas , Litva; Moskva , Rusko; Lake Forest , Spojené státy americké |
Začalo bruslení | 2004 |
ISU osobní nejlepší skóre | |
Celkem dohromady | 141,49 2019 CS Ice Star |
Krátký program | 51,73 2019 CS Ice Star |
Skate zdarma | 89,76 2019 CS Ice Star |
Aleksandra Golovkina (narozen 1. července 1998) je litevský krasobruslař . Je bronzovou medailistkou CS Warsaw Cup 2014 a čtyřnásobnou litevskou národní šampionkou (2012–2013, 2016, 2019). Na dvou mistrovstvích Evropy se kvalifikovala do volné brusle .
Kariéra
Golovkina soutěžila na mezinárodní úrovni na novácké úrovni v letech 2008–09 až 2011–12. Její debut ISU Junior Grand Prix (JGP) přišel v srpnu 2012. V březnu 2013 soutěžila na Mistrovství světa juniorů 2013 v Miláně, ale byla vyřazena po umístění 39. místa v krátkém programu.
Golovkina zahájila sezónu 2013–14 na sérii JGP, v Estonsku se umístila na 16. místě. V listopadu 2013 získala juniorskou bronzovou medaili na NRW Trophy, než se stala seniorskou mezinárodní premiérou na Varšavském poháru ; se umístila na 9. místě v krátkém programu, na 1. místě ve volné jízdě a na celkovém 4. místě ve Varšavě. Pokračovala na seniorské úrovni a skončila na 4. místě na Toruń Cupu 2014 a 5. na Memoriálu Hellmuta Seibta .
V sezóně 2014–15 závodila Golovkina na jedné akci JGP a poté získala svou první seniorskou mezinárodní medaili, stříbro, na Ice Star v běloruském Minsku . V listopadu 2014 začala soutěžit na ISU Challenger Series (CS), přičemž se umístila na 5. místě na Volvo Open Cupu, než získala bronz na Varšavském poháru . Na své poslední CS akci, Golden Spin Záhřebu 2014, se umístila na 7. místě . Golovkina byla jmenována v litevském týmu na mistrovství Evropy 2015 ve Stockholmu ve Švédsku. V krátkém programu se umístila na 23. místě, kvalifikovala se do volné brusle, kde se umístila na 17. místě, což ji celkově zvedlo na 19. místo.
Programy
Sezóna | Krátký program | Bruslení zdarma | Výstava |
---|---|---|---|
2021–2022 |
|
|
|
2019–2020 |
|
||
2017–2018 |
|
||
2015–2017 |
|
|
|
2014–2015 |
|
|
|
2013–2014 |
|
|
|
2012–2013 |
|
|
|
2011–2012 |
|
|
|
2009–2010 |
|
|
|
2008–2009 |
|
|
|
Konkurenční hlavní body
CS: řada Challenger ; JGP: Velká cena juniorů
2012–13 do současnosti
Mezinárodní | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
událost | 12–13 | 13–14 | 14–15 | 15–16 | 16–17 | 17–18 | 19–20 | 20–21 | 21–22 | |
Světy | 28 | 33. místo | ||||||||
Evropané | 19. místo | 16. místo | 26. místo | |||||||
CS Golden Spin | 7. místo | |||||||||
CS Ice Star | 9. místo | |||||||||
CS Lombardia | 21 | 29 | ||||||||
CS Mordovian | 5. místo | |||||||||
CS Nebelhorn | 19. místo | 28 | ||||||||
CS Ondrej Nepela | 13. místo | 13. místo | ||||||||
CS Tallinn Trophy | 13. místo | |||||||||
CS Volvo Cup | 5. místo | |||||||||
CS Varšavský pohár | 3. místo | 7. místo | WD | |||||||
Pohár Nice | 9. místo | |||||||||
Hellmut Seibt | 5. místo | 13. místo | ||||||||
Ledová hvězda | 2 | 2 | ||||||||
Tallinn Trophy | 13. místo | |||||||||
Tayside Trophy | 3. místo | |||||||||
Toruňský pohár | 4. místo | 9. místo | 7. místo | |||||||
Varšavský pohár | 4. místo | |||||||||
Volvo Open Cup | 10. místo | |||||||||
Mezinárodní: Junior | ||||||||||
Juniorské světy | 39 | |||||||||
JGP Estonsko | 16. místo | |||||||||
JGP Francie | 18. místo | |||||||||
JGP Německo | 16. místo | |||||||||
JGP Slovinsko | 17. místo | |||||||||
EYOF | 14. místo | |||||||||
Pohár Nice | 11. místo | |||||||||
Ledová hvězda | 2 | |||||||||
NRW Trophy | 3. místo | |||||||||
Národní | ||||||||||
Litevský šampion. | 1. | 2 | 1. | 1. | ||||||
J = juniorská úroveň; TBD = přiřazeno; WD = Staženo |
2008–09 až 2011–12
Mezinárodní: nováček | ||||
---|---|---|---|---|
událost | 08-09 | 09–10 | 10–11 | 11–12 |
NRW Trophy | 3. N. | |||
Varšavský pohár | 27. N. | 1. N. | 1. N. | 3. N. |
Národní | ||||
Litevský šampion. | 1. | |||
N = úroveň nováčka |