2019–20 V. liga divize 1 ženy - 2019–20 V.League Division 1 Women's
2019–20 V. liga divize 1 ženy | |
---|---|
liga | Divize V. ligy 1 |
Sport | Volejbal |
Doba trvání | 12. října 2019 - 26. ledna 2020 |
Počet her | 126 (řádné kolo) 16 (závěrečná fáze) |
Počet týmů | 12 |
2019–2020 | |
Sezónní šampioni | JT Marvelous , Denso Airybees |
Nejlepší střelec | Neriman Özsoy |
Finálové šampioni | JT Úžasné |
Běžci | Dobře rackové |
Finále MVP | Andrea Drews |
Volejbal 2019-20 V.League Division 1 dámské je 26th turnaj roku a druhý nejvyšší úrovni ženský turnaj nově značkové a reorganizované V.League (Japonsko) . Konalo se od 12. října 2019 do 26. ledna 2020.
Kluby
Personál
Konference
Ženy, ženy, divize 1 V. ligy, 1. liga, budou rozděleny do dvou konferencí po šesti týmech: Premier a Star.
V.League Division 1 Women 2019-20 | |
---|---|
Premier konference | Hvězdná konference |
Hisamitsu Springs (V1 / Champions 2019) | Toray Arrows (V1 / 2. místo 2019) |
Denso Airybees (V1 / 5. místo 2019) | JT Marvelous (V1 / 3. místo 2019) |
NEC Red Rockets (V1 / 6. místo 2019) | Toyota Auto Body Queenseis (V1 / 4. místo 2019) |
Hitachi Rivale (V1 / 8. místo 2019) | Saitama Ageo Medics (V1 / 7. místo 2019) |
Racek Okayama (V1 / 9. místo 2019) | Kurobe AquaFairies (V1 / 10. místo 2019) |
Himeji Victorina (V2 / Champions 2019) | PFU BlueCats (V1 / 11. místo 2019) |
Zahraniční hráči
Celkový počet zahraničních hráčů je omezen na jednoho na klub na celém světě a jednoho na klub z národů ASEAN .
V.League Division 1 Dámské zahraniční hráčky 2019-20 | ||
---|---|---|
tým | Svět | ASEAN |
Lékaři Saitama Ageo | Katarina Barun (CEV) | Alyja Daphne Santiago (AVC) |
Denso Airybees | Sinead Jack (NORCECA) | Tran Thi Thanh Thuy (AVC) |
Himeji Victorina | Ivna Colombo (CSV) | N/A |
Prameny Hisamitsu | Fabiana Claudino (CSV) | N/A |
Hitachi Rivale | Hannah Tapp (NORCECA) | N/A |
JT Úžasné | Andrea Drews (NORCECA) | Kaewkalaya Kamulthala (AVC) |
Kurobe AquaFairies | Simone Lee (NORCECA) | Aleona Denise Santiago Manabat |
Červené rakety NEC | Berenika Tomsia (CEV) | N/A |
Dobře rackové | N/A | N/A |
PFU BlueCats | Jennifer Doris (NORCECA) | Thanacha Sooksod (AVC) |
Toray Arrows | Jana Kulan (CEV) | N/A |
Toyota Auto Body Queenseis | Neriman Özsoy (CEV) | N/A |
Přenášet hráče
Stadiony
Plán
Pravidelné kolo začíná 12. října 2019 (sobota) a končí 29. prosince 2019 (neděle). Zápasy se hrají každou sobotu a neděli.
Finálové kolo Poháru císařovny, o které se obvykle soutěžilo poslední týden v prosinci, je naplánováno na 25. – 29. Března 2020 - po skončení sezóny.
- Každý tým odehraje 21 zápasů:
- každý soupeř v konferenci třikrát (IC-15 zápasů)
- každý soupeř mimo konferenci jednou (AC Warfare-6 zápasů)
- Pravidelná sezóna je rozdělena do čtyř částí:
- IC Leg 1: 12. – 27. Října 2019
- IC Leg 2: 2. – 17. Listopadu 2019
- AC Warfare Leg: 23. listopadu - 8. prosince 2019
- IC Leg 3: 14. – 29. Prosince 2019
- Závěrečná fáze začíná 11. ledna 2020 (so) a končí 26. ledna 2020 (ne):
- Finále 8: 11. ledna 2020 (so) - 19. ledna 2020 (ne)
- Úkol 4: 11. ledna 2020 (so) - 13. ledna 2020 (po)
- Semifinále: 25. ledna 2020 (so)
- Zápas o konečné a 3. místo: 26. ledna 2020 (ne)
- Finále 8: 11. ledna 2020 (so) - 19. ledna 2020 (ne)
- Zápasy o postup a sestoupení V1-V2:
- 22. - 23. února 2020 (so – ne)
- Finálové kolo Poháru císařovny:
- 25. – 29. Března 2020
Sezónní postup
Sezóna V.-20 League 2019-20 přináší nová pravidla pro pořadí týmů v pravidelném kole .
Dříve byly týmy seřazeny podle:
- Body -> Výhry -> Nastavit procento -> Míra bodování
Počínaje sezónou 2019-20 budou týmy zařazeny do pravidelného kola podle:
- Výhry -> Body -> Nastavit procento -> Míra bodování
- Týmy budou seřazeny podle počtu vítězství dosažených v průběhu pravidelného kola:
- V případě nerozhodného výsledku platí následující první tiebreaker: Celkový počet bodů získaných za zápas následovně:
- Zápas vyhraný 3–0 nebo 3–1: 3 body pro vítěze, 0 bodů pro poraženého
- Zápas vyhrál 3–2: 2 body pro vítěze, 1 bod pro poraženého
- Zápas propadá: 3 body pro vítěze, 0 bodů (0–25, 0–25, 0–25) pro poraženého
- Pokud jsou týmy po prozkoumání získaných bodů a počtu vítězství stále nerozhodné, budou výsledky prolomení nerozhodného výsledku posouzeny v následujícím pořadí:
- Nastavený kvocient: pokud jsou dva nebo více týmů shodné s celkovým počtem vítězství, budou seřazeny podle podílu vyplývajícího z dělení počtu všech vyhraných setů počtem všech ztracených setů.
- Bodový kvocient: pokud remíza přetrvává na základě stanoveného kvocientu, týmy budou seřazeny podle podílu vyplývajícího z rozdělení všech získaných bodů součtem bodů ztracených během všech sad.
- Pokud nerozhodný stav přetrvává na základě bodového kvocientu, bude nerozhodný výsledek podle týmu, který vyhrál zápas Round Robin Phase mezi svázanými týmy. Pokud je podíl na remíze mezi třemi nebo více týmy, tyto týmy se umístily tak, že zohlednily pouze zápasy zahrnující dotyčné týmy.
Výsledky pravidelného kola
Konferenční etapa 1
12. října 2019 12:00 |
Denso Airybees | proti | Prameny Hisamitsu | Nishio City Gymnasium |
(Akce je zrušena z důvodu Typhoonu) Přeloženo na sobotu 4. ledna 2020 ve 12:00 |
12. října 2019 12:00 |
PFU BlueCats | 3–1 | Kurobe AquaFairies |
Sportovní centrum Ishikawa, Kanazawa Návštěvnost: 777 Rozhodčí: Hiroyuki Hara |
(25–22, 25–18, 23–25, 25–15) Zpráva A Zpráva B |
12. října 2019 13:00 |
Hitachi Rivale | 3–1 | Himeji Victorina |
CNA Arena, Akita Návštěvnost: 2 300 Rozhodčí: Yui Asai |
(16–25, 25–22, 25–14, 25–18) Zpráva A Zpráva B |
12. října 2019 14:00 |
Toray Arrows | proti | Lékaři Saitama Ageo | Shiga prefekturní gymnázium, Otsu |
(Akce je zrušena z důvodu Typhoonu) Přeloženo na sobotu 4. ledna 2020 ve 14:00 |
12. října 2019 15:00 |
Červené rakety NEC | proti | Dobře rackové | Nishio City Gymnasium |
(Akce je zrušena z důvodu Typhoonu) Přeloženo na sobotu 4. ledna 2020 v 15:00 |
12. října 2019 15:00 |
JT Úžasné | 0–3 | Toyota Auto Body Queenseis |
Sportovní centrum Ishikawa, Kanazawa Návštěvnost: 985 Rozhodčí: Yutaka Moriguchi |
(20–25, 23–25, 19–25) Zpráva A Zpráva B |
13. října 2019, 12:00 |
Denso Airybees | proti | Dobře rackové | Nishio City Gymnasium |
(Akce je zrušena z důvodu Typhoonu) Přeloženo na neděli 5. ledna 2020 ve 12:00 |
13. října 2019, 12:00 |
JT Úžasné | 3–2 | Kurobe AquaFairies |
Sportovní centrum Ishikawa, Kanazawa Návštěvnost: 360 Rozhodčí: Yuka Kitamura |
(25-20, 23-25, 25-22, 12-25, 17-15) Zpráva A Zpráva B |
13. října 2019 15:00 |
Prameny Hisamitsu | proti | Červené rakety NEC | Nishio City Gymnasium |
(Akce je zrušena kvůli tajfunu) Přeloženo na neděli 5. ledna 2020 v 15:00 |
13. října 2019 15:15 |
PFU BlueCats | 0–3 | Toyota Auto Body Queenseis |
Sportovní centrum Ishikawa, Kanazawa Návštěvnost: 978 Rozhodčí: Nobuko Sasaki |
(17-25, 11-25, 19-25) Zpráva A Zpráva B |
19. října 2019 12:00 |
Toray Arrows | 3–1 | PFU BlueCats |
Prefektura Saitama Budokan, Ageo Návštěvnost: 1209 Rozhodčí: Yui Asai |
(23-25, 25-19, 25-23, 25-15) Zpráva A Zpráva B |
19. října 2019 13:00 |
Červené rakety NEC | 0–3 | Denso Airybees |
Sportovní a kulturní centrum Kawasaki Návštěvnost: 1733 Rozhodčí: Sawa Itarudai |
(15-25, 22-25, 14-25) Zpráva A Zpráva B |
19. října 2019 13:00 |
Kurobe AquaFairies | 1–3 | Toyota Auto Body Queenseis |
Sportovní centrum Toyama Seibu, Tonami Návštěvnost: 1250 Rozhodčí: Nana Yoshioka |
(22-25, 22-25, 25-20, 14-25) Zpráva A Zpráva B |
19. října 2019 13:05 |
Prameny Hisamitsu | 3–0 | Hitachi Rivale |
Gymnázium Saga Sunrise Park Návštěvnost: 1576 Rozhodčí: Hirokazu Tomita |
(25-21, 25-23, 25-22) Zpráva A Zpráva B |
19. října 2019 15:00 |
Lékaři Saitama Ageo | 2–3 | JT Úžasné |
Prefektura Saitama Budokan, Ageo Návštěvnost: 1 616 Rozhodčí: Futoshi 輔 |
(25-23, 19-25, 23-25, 25-21, 6-15) Zpráva A Zpráva B |
19. října 2019 16:00 |
Dobře rackové | 3–0 | Himeji Victorina |
Gymnázium Saga Sunrise Park Návštěvnost: 1 858 Rozhodčí: Eshita Takeshi |
(25-14, 25-14, 25-14) Zpráva A Zpráva B |
20. října 2019 12:30 |
Prameny Hisamitsu | 3–0 | Himeji Victorina |
Prefektura Saitama Budokan, Ageo Návštěvnost : 1658 Rozhodčí: Yunichi Hayashi |
(26-24, 25-10, 25-22) Zpráva A Zpráva B |
20. října 2019 13:05 |
JT Úžasné | 3–2 | Toray Arrows |
Prefektura Saitama Budokan, Ageo Návštěvnost: 1 328 Rozhodčí: Yui Asai |
(25-21, 25-19, 25-20) Zpráva A Zpráva B |
20. října 2019 15:30 |
Hitachi Rivale | 3–0 | Dobře rackové |
Gymnázium Saga Sunrise Park Návštěvnost: 1914 Rozhodčí: Ryogo Yamamoto |
(26-24, 25-10, 25-22) Zpráva A Zpráva B |
20. října 2019 16:00 |
Lékaři Saitama Ageo | 3–1 | PFU BlueCats |
Prefektura Saitama Budokan, Ageo Návštěvnost : 2524 Rozhodčí: Toshie Aii |
(21-25, 25-20, 25-16, 25-22) Zpráva A Zpráva B |
26. října 2019, 11:00 |
Lékaři Saitama Ageo | 3–0 | Kurobe AquaFairies |
YMIT Arena, Kusatsu Návštěvnost: 2500 Rozhodčí: グ レ ッ グ ル ー ー オ ー |
(25-21, 25-19, 26-24) Zpráva A Zpráva B |
26. října 2019 12:05 |
Denso Airybees | 3–0 | Himeji Victorina |
Gymnázium Korijama Návštěvnost: 1 500 Rozhodčí: Hiroaki Takahashi |
(25-16, 25-18, 25-19) Zpráva A Zpráva B |
26. října 2019 13:30 |
Toray Arrows | 1–3 | Toyota Auto Body Queenseis |
YMIT Arena, Kusatsu Návštěvnost: 2500 Rozhodčí: Ken Nakayama |
(25-21, 22-25, 20-25, 23-25) Zpráva A Zpráva B |
26. října 2019 14:05 |
Dobře rackové | 3–0 | Prameny Hisamitsu |
Takahashi Citizen Gymnasium Účast: 1500 Rozhodčí: Hiroaki Takahashi |
(25-18, 25-18, 25-22) Zpráva A Zpráva B |
26. října 2019 15:00 |
Hitachi Rivale | 0–3 | Červené rakety NEC |
Gymnázium Korijama Návštěvnost: 1 900 Rozhodčí: Toshie Aii |
(19-25, 24-26, 23-25) Zpráva A Zpráva B |
26. října 2019 16:20 |
JT Úžasné | 3–0 | PFU BlueCats |
YMIT Arena, Kusatsu Návštěvnost: 2500 Rozhodčí: Ryota Tsujito |
(25-20, 25-22, 25-18) Zpráva A Zpráva B |
27. října 2019 12:00 |
Denso Airybees | 3–1 | Hitachi Rivale |
Gymnázium Korijama Návštěvnost: 2250 Rozhodčí: Kensuke Kuwahara |
(25-22, 22-25, 25-23, 25-15) Zpráva A Zpráva B |
27. října 2019 12:00 |
Toyota Auto Body Queenseis | 3–1 | Lékaři Saitama Ageo |
YMIT Arena, Kusatsu Návštěvnost: 2100 Rozhodčí: Nana Yoshioka |
(15-25, 25-23, 25-21, 25-19) Zpráva A Zpráva B |
27. října 2019 15:00 |
Červené rakety NEC | 3–1 | Himeji Victorina |
Gymnázium Korijama Návštěvnost: 2100 Rozhodčí: Hiroaki Takahashi |
(20-25, 25-18, 25-17, 25-18) Zpráva A Zpráva B |
27. října 2019 15:00 |
Toray Arrows | 3–1 | Kurobe AquaFairies |
YMIT Arena, Kusatsu Návštěvnost: 2100 Rozhodčí: Ryota Tsujito |
(27-25, 21-25, 25-21, 28-26) Zpráva A Zpráva B |
Pořadí po 1. etapě
Čtyři týmy z Premier Conference jsou o 2 zápasy pozadu a dva týmy z Star Conference o 1 zápas pozadu-kvůli zrušeným zápasům, které se otevírají o víkendu. Pět zrušených zápasů bylo odloženo na konec sezóny:
- So 4. ledna 2020: 12:00 Denso v Hisamitsu; 15:00 NEC v Okajama; 14:00 Toray v Saitama
- Ne 5. ledna 2020: 12:00 Denso v Okajama; 15:00 Hisamitsu v NEC
# | tým | Vyhrává | Ztráty | Body | Sady W | Sady L | Nastaví poměr | Body W | Body L | Poměr bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denso Airybees | 3 | 0 | 9 | 9 | 1 | 9.00 | 247 | 189 | 1.31 |
2 | Dobře rackové | 2 | 1 | 6 | 6 | 3 | 2,00 | 210 | 175 | 1.20 |
3 | Prameny Hisamitsu | 2 | 1 | 6 | 6 | 3 | 2,00 | 209 | 197 | 1,06 |
4 | Červené rakety NEC | 2 | 1 | 6 | 6 | 4 | 1,50 | 222 | 219 | 1.01 |
5 | Hitachi Rivale | 2 | 3 | 6 | 7 | 10 | 0,70 | 383 | 389 | 0,98 |
6 | Himeji Victorina | 0 | 5 | 0 | 2 | 15 | 0,13 | 310 | 412 | 0,75 |
# | tým | Vyhrává | Ztráty | Body | Sady W | Sady L | Nastaví poměr | Body W | Body L | Poměr bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toyota Auto Body Queenseis | 5 | 0 | 15 | 15 | 3 | 5.00 | 431 | 370 | 1.16 |
2 | JT Úžasné | 4 | 1 | 9 | 12 | 9 | 1,33 | 449 | 438 | 1,03 |
3 | Lékaři Saitama Ageo | 2 | 2 | 7 | 9 | 7 | 1.29 | 358 | 346 | 1,03 |
4 | Toray Arrows | 2 | 2 | 7 | 9 | 8 | 1.12 | 387 | 376 | 1,03 |
5 | PFU BlueCats | 1 | 4 | 3 | 5 | 13 | 0,38 | 370 | 424 | 0,87 |
6 | Kurobe AquaFairies | 0 | 5 | 1 | 5 | 15 | 0,33 | 431 | 472 | 0,91 |
Konferenční etapa 2
2. listopadu 2019 12:00 |
Červené rakety NEC | 3–0 | Himeji Victorina |
Gymnázium Ota Warda, Tokio Návštěvnost: 2 600 Rozhodčí: Yuka Kitamura |
(25-19, 27-25, 27-25) Zpráva A Zpráva B |
2. listopadu 2019 12:00 |
JT Úžasné | 2–3 | Toray Arrows |
Městské gymnázium Kanazawa Účast: 739 Rozhodčí: Kazujoši Yamamoto |
(25-19, 21-25, 19-25, 25-19, 11-15) Zpráva A Zpráva B |
2. listopadu 2019 15:00 |
Lékaři Saitama Ageo | 2–3 | Toyota Auto Body Queenseis |
Fukaya Gymnasium (Fukaya Big Turtle) Účast: 596 Rozhodčí: Sawa Itarudai |
(25-19, 23-25, 25-27, 30-28, 10-15) Zpráva A Zpráva B |
2. listopadu 2019 15:05 |
Prameny Hisamitsu | 2–3 | Hitachi Rivale |
Gymnázium Ota Warda, Tokio Návštěvnost: 2400 Rozhodčí: Toshie Aii |
(25-19, 23-25, 25-21, 21-25, 13-15) Zpráva A Zpráva B |
2. listopadu 2019 15:10 |
PFU BlueCats | 0–3 | Kurobe AquaFairies |
Městské gymnázium Kanazawa Návštěvnost: 1135 Rozhodčí: Nobuko Sasaki |
(23-25, 27-29, 17-25) Zpráva A Zpráva B |
3. listopadu 2019 12:05 |
Toray Arrows | 3–1 | Kurobe AquaFairies |
Městské gymnázium Kanazawa Účast: 646 Rozhodčí: Nana Yoshioka |
(25-12, 16-25, 25-16, 25-18) Zpráva A Zpráva B |
3. listopadu 2019 12:05 |
Červené rakety NEC | 3–0 | Prameny Hisamitsu |
Gymnázium Ota Ward, Tokio Návštěvnost: 3100 Rozhodčí: Hiroaki Takahashi |
(25-21, 25-23, 25-20) Zpráva A Zpráva B |
3. listopadu 2019 13:00 |
Dobře rackové | 0–3 | Denso Airybees |
Gymnázium Mizushima Green Fukuda Park, Kurashiki Návštěvnost: 1 320 Rozhodčí: Kyoko Tanemoto |
(15-25, 23-25, 23-25) Zpráva A Zpráva B |
3. listopadu 2019 15:00 |
Hitachi Rivale | 0–3 | Himeji Victorina |
Gymnázium Ota Warda, Tokio Návštěvnost: 2 050 Rozhodčí: Toshie Aii |
(19-25, 29-31, 20-25) Zpráva A Zpráva B |
3. listopadu 2019 15:00 |
PFU BlueCats | 1–3 | JT Úžasné |
Městské gymnázium Kanazawa Návštěvnost: 1090 Rozhodčí: Hiroyuki Hara |
(25-27, 27-29, 25-19, 16-25) Zpráva A Zpráva B |
9. listopadu 2019 11:00 |
Himeji Victorina | 0–3 | Denso Airybees |
Kobe Green Arena Návštěvnost: 2 000 Rozhodčí: Kyoko Tanemoto |
(15-25, 15-25, 20-25) Zpráva A Zpráva B |
9. listopadu 2019 12:00 |
Toray Arrows | 3–0 | PFU BlueCats |
Ehime prefektura Budokan, Matsuyama Návštěvnost: 2900 Rozhodčí: Junichi Hayashi |
(25-15, 25-14, 25-17) Zpráva A Zpráva B |
9. listopadu 2019 12:00 |
JT Úžasné | 3–1 | Lékaři Saitama Ageo |
Sportovní centrum Sumiyoshi, Osaka Návštěvnost: 877 Rozhodčí: Daisuke Togawa |
(25-17, 20-25, 25-22, 25-23) Zpráva A Zpráva B |
9. listopadu 2019 13:10 |
Prameny Hisamitsu | 3–2 | Dobře rackové |
Kobe Green Arena Návštěvnost: 2 900 Rozhodčí: Nana Yoshioka |
(25-20, 26-24, 18-25, 20-25, 15-11) Zpráva A Zpráva B |
9. listopadu 2019 15:00 |
Toyota Auto Body Queenseis | 3–2 | Kurobe AquaFairies |
Sportovní centrum Sumiyoshi, Osaka Návštěvnost: 950 Rozhodčí: Ken Nakayama |
(20-25, 25-16, 17-25, 25-21, 15-9) Zpráva A Zpráva B |
9. listopadu 2019 16:20 |
Červené rakety NEC | 3–0 | Hitachi Rivale |
Kobe Green Arena Návštěvnost: 2 200 Rozhodčí: Nobuko Sasaki |
(25-18, 30-28, 25-20) Zpráva A Zpráva B |
10. listopadu 2019 12:00 |
JT Úžasné | 3–1 | Toyota Auto Body Queenseis |
Sportovní centrum Sumiyoshi, Osaka Návštěvnost: 824 Rozhodčí: Tomoto Shiro |
(25-14, 22-25, 25-18, 25-18) Zpráva A Zpráva B |
10. listopadu 2019 13:00 |
Prameny Hisamitsu | 1–3 | Denso Airybees |
Kobe Green Arena Návštěvnost: 2 300 Rozhodčí: Toshie Aii |
(25-21, 21-25, 12-25, 22-25) Zpráva A Zpráva B |
10. listopadu 2019 15:00 |
Lékaři Saitama Ageo | 3–1 | Kurobe AquaFairies |
Sportovní centrum Sumiyoshi, Osaka Návštěvnost: 450 Rozhodčí: Ken Nishinakano |
(25-19, 25-20, 23-25, 25-22) Zpráva A Zpráva B |
10. listopadu 2019 16:00 |
Dobře rackové | 3–0 | Himeji Victorina |
Kobe Green Arena Návštěvnost: 1 500 Rozhodčí: Yuka Kitamura |
(25-12, 25-14, 25-21) Zpráva A Zpráva B |
16. listopadu 2019, 12:00 |
Toyota Auto Body Queenseis | 3–2 | PFU BlueCats |
Sky Hall Toyota Návštěvnost: 1350 Rozhodčí: Tomoto Shiro |
(25-14, 19-25, 25-17, 23-25, 15-12) Zpráva A Zpráva B |
16. listopadu 2019, 12:00 |
Červené rakety NEC | 0–3 | Dobře rackové |
River Sakura Arena, Hitachi Návštěvnost: 928 Rozhodčí: Mitsuko Masuoka |
(19-25, 10-25, 26-28) Zpráva A Zpráva B |
16. listopadu 2019 13:00 |
Kurobe AquaFairies | 0–3 | JT Úžasné |
Kurobe General Sports Center Návštěvnost: 1700 Rozhodčí: Sawa Itarudai |
(14-25, 17-25, 24-26) Zpráva A Zpráva B |
16. listopadu 2019 14:00 |
Himeji Victorina | 3–0 | Prameny Hisamitsu |
Wink Gymnasium, Himeji Návštěvnost: 3000 Rozhodčí: Ryota Tsujito |
(25-22, 25-20, 25-23) Zpráva A Zpráva B |
16. listopadu 2019 15:00 |
Hitachi Rivale | 0–3 | Denso Airybees |
River Sakura Arena, Hitachi Návštěvnost: 1110 Rozhodčí: Atsushi Hattori |
(23-25, 20-25, 20-25) Zpráva A Zpráva B |
16. listopadu 2019 15:15 |
Toray Arrows | 3–1 | Lékaři Saitama Ageo |
Sky Hall Toyota Návštěvnost: 1250 Rozhodčí: Kyoko Tanemoto |
(21-25, 25-20, 25-13, 25-21) Zpráva A Zpráva B |
17. listopadu 2019 12:00 |
Toyota Auto Body Queenseis | 0–3 | Toray Arrows |
Sky Hall Toyota Návštěvnost: 2400 Rozhodčí: Yuka Kitamura |
(20-25, 14-25, 22-25) Zpráva A Zpráva B |
17. listopadu 2019 12:05 |
Denso Airybees | 3–0 | Červené rakety NEC |
River Sakura Arena, Hitachi Návštěvnost: 954 Rozhodčí: Toshie Aii |
(25-16, 25-17, 25-16) Zpráva A Zpráva B |
17. listopadu 2019 15:00 |
Lékaři Saitama Ageo | 3–0 | PFU BlueCats |
Sky Hall Toyota Návštěvnost: 1 200 Rozhodčí: Hiroyuki Hara |
(25-20, 27-25, 25-21) Zpráva A Zpráva B |
17. listopadu 2019 15:00 |
Hitachi Rivale | 2–3 | Dobře rackové |
River Sakura Arena, Hitachi Návštěvnost: 1 185 Rozhodčí: Atsushi Hattori |
(25-19, 21-25, 15-25, 25-23, 13-15) Zpráva A Zpráva B |
Pořadí po 2. etapě
Čtyři týmy z Premier Conference jsou o 2 zápasy pozadu a dva týmy z Star Conference o 1 zápas pozadu-kvůli zrušeným zápasům, které se otevírají o víkendu. Pět zrušených zápasů bylo odloženo na konec sezóny:
- So 4. ledna 2020: 12:00 Denso v Hisamitsu; 15:00 NEC v Okajama; 14:00 Toray v Saitama
- Ne 5. ledna 2020: 12:00 Denso v Okajama; 15:00 Hisamitsu v NEC
# | tým | Vyhrává | Ztráty | Body | Sady W | Sady L | Nastaví poměr | Body W | Body L | Poměr bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denso Airybees | 8 | 0 | 24 | 24 | 2 | 12.00 | 643 | 492 | 1.31 |
2 | Dobře rackové | 5 | 3 | 15 | 17 | 11 | 1,55 | 636 | 555 | 1.15 |
3 | Červené rakety NEC | 5 | 3 | 15 | 15 | 10 | 1,50 | 560 | 571 | 0,98 |
4 | Prameny Hisamitsu | 3 | 5 | 9 | 12 | 17 | 0,71 | 629 | 653 | 0,96 |
5 | Hitachi Rivale | 3 | 7 | 9 | 12 | 24 | 0,50 | 784 | 839 | 0,93 |
6 | Himeji Victorina | 2 | 8 | 6 | 8 | 24 | 0,33 | 632 | 774 | 0,82 |
# | tým | Vyhrává | Ztráty | Body | Sady W | Sady L | Nastaví poměr | Body W | Body L | Poměr bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JT Úžasné | 8 | 2 | 22 | 26 | 15 | 1,73 | 918 | 851 | 1,08 |
2 | Toyota Auto Body Queenseis | 8 | 2 | 21 | 25 | 15 | 1,67 | 885 | 844 | 1,05 |
3 | Toray Arrows | 7 | 2 | 21 | 24 | 12 | 2,00 | 827 | 729 | 1.13 |
4 | Lékaři Saitama Ageo | 4 | 5 | 14 | 19 | 17 | 1.12 | 812 | 803 | 1.01 |
5 | Kurobe AquaFairies | 1 | 9 | 5 | 12 | 27 | 0,44 | 818 | 906 | 0,90 |
6 | PFU BlueCats | 1 | 9 | 4 | 8 | 28 | 0,29 | 735 | 862 | 0,85 |
Inter-Conference Leg
23. listopadu 2019 12:00 |
Červené rakety NEC | 3–1 | JT Úžasné |
Todoroki Arena, Kawasaki Návštěvnost: 3,496 Rozhodčí: Daisuke Togawa |
(25-22, 23-25, 25-11, 25-21) Zpráva A Zpráva B |
23. listopadu 2019 12:00 |
Himeji Victorina | 2–3 | Toyota Auto Body Queenseis |
Shimadzu Arena, Kjóto Účast: 1 150 Rozhodčí: Nana Yoshioka |
(25-21, 20-25, 15-25, 25-23, 10-15) Zpráva A Zpráva B |
23. listopadu 2019 13:00 |
Dobře rackové | 3–0 | Toray Arrows |
Zip Arena, Okajama Návštěvnost: 2700 Rozhodčí: Ryota Tsujito |
(25-19, 25-20, 25-23) Zpráva A Zpráva B |
23. listopadu 2019 15:00 |
Lékaři Saitama Ageo | 3–2 | Hitachi Rivale |
Shimadzu Arena, Kjóto Účast: 1 950 Rozhodčí: Greg Rouault |
(33-31, 23-25, 25-20, 21-25, 15-11) Zpráva A Zpráva B |
23. listopadu 2019 15:00 |
Denso Airybees | 3–0 | Kurobe AquaFairies |
Todoroki Arena, Kawasaki Návštěvnost: 2,334 Rozhodčí: Sawa Itarudai |
(25-22, 25-19, 25-11) Zpráva A Zpráva B |
23. listopadu 2019 16:00 |
Prameny Hisamitsu | 3–1 | PFU BlueCats |
Zip Arena, Okajama Diváků : 2 600 Rozhodčí: Yunichi Hayashi |
(25-18, 22-25, 25-18, 25-14) Zpráva A Zpráva B |
24. listopadu 2019 11:00 |
Hitachi Rivale | 2–3 | Toyota Auto Body Queenseis |
Shimadzu Arena, Kyoto Návštěvnost: 1 430 Rozhodčí: Tomoto Shiro |
(12-25, 19-25, 25-18, 25-22, 9-15) Zpráva A Zpráva B |
24. listopadu 2019 12:00 |
Červené rakety NEC | 3–1 | Kurobe AquaFairies |
Todoroki Arena, Kawasaki Účast: 3336 Rozhodčí: Mitsuko Masuoka |
(25-20, 25-23, 22-25, 25-17) Zpráva A Zpráva B |
24. listopadu 2019 13:00 |
Dobře rackové | 3–2 | PFU BlueCats |
Zip Arena, Okajama Návštěvnost: 1700 Rozhodčí: Nobuko Sasaki |
(25-27 25-17 25-20 23-25 15-6) Zpráva A Zpráva B |
24. listopadu 2019 14:00 |
Lékaři Saitama Ageo | 3–0 | Himeji Victorina |
Shimadzu Arena, Kjóto Účast: 2 050 Rozhodčí: Yuka Kitamura |
(25-20, 25-20, 25-10) Zpráva A Zpráva B |
24. listopadu 2019 15:00 |
JT Úžasné | 3–1 | Denso Airybees |
Todoroki Arena, Kawasaki Účast: 2043 Rozhodčí: Toshie Aii |
(25-13, 20-25, 25-20, 25-17) Zpráva A Zpráva B |
24. listopadu 2019 16:30 |
Prameny Hisamitsu | 1–3 | Toray Arrows |
Zip Arena, Okajama Návštěvnost: 1400 Rozhodčí: Hirokazu Tomita |
(23-25, 25-21, 18-25, 17-25) Zpráva A Zpráva B |
30. listopadu 2019 12:00 |
Denso Airybees | 3–2 | Toyota Auto Body Queenseis |
Gymnázium Korijama Účast: 2 580 Rozhodčí: Nobuko Sasaki |
(27-25, 22-25, 21-25, 26-24, 15-12) Zpráva A Zpráva B |
30. listopadu 2019 12:00 |
Toray Arrows | 0–3 | Hitachi Rivale |
Gymnázium občana Goshogawara Návštěvnost: 1300 Rozhodčí: Yui Asai |
(27-29, 10-25, 15-25) Zpráva A Zpráva B |
30. listopadu 2019 13:00 |
Prameny Hisamitsu | 3–1 | Kurobe AquaFairies |
Gymnázium Saga Sunrise Park Návštěvnost: 1270 Rozhodčí: Nana Yoshioka |
(25-15, 25-22, 19-25, 25-23) Zpráva A Zpráva B |
30. listopadu 2019 15:00 |
PFU BlueCats | 3–1 | Himeji Victorina |
Goshogawara Citizen Gymnasium Účast: 1400 Rozhodčí: Sawa Itarudai |
(18-25, 25-20, 25-21, 25-22) Zpráva A Zpráva B |
30. listopadu 2019 15:45 |
Červené rakety NEC | 0–3 | Lékaři Saitama Ageo |
Gymnázium Korijama Účast: 2 000 rozhodčích: Yuka Kitamura |
(17-25, 20-25, 22-25) Zpráva A Zpráva B |
30. listopadu 2019 16:00 |
JT Úžasné | 3–0 | Dobře rackové |
Gymnázium Saga Sunrise Park Návštěvnost : 1511 Rozhodčí: Ryogo Yamamoto |
(25-22, 25-20, 26-24) Zpráva A Zpráva B |
1. prosince 2019 11:00 |
Toray Arrows | 3–0 | Himeji Victorina |
Gymnázium občana Goshogawara Návštěvnost: 1 325 Rozhodčí: Sawa Itarudai |
(25-16, 27-25, 25-18) Zpráva A Zpráva B |
1. prosince 2019 12:00 |
Denso Airybees | 0–3 | Lékaři Saitama Ageo |
Gymnázium Korijama Návštěvnost: 2 430 Rozhodčí: Mitsuko Masuoka |
(21-25, 20-25, 18-25) Zpráva A Zpráva B |
1. prosince 2019 12:35 |
Prameny Hisamitsu | 0–3 | JT Úžasné |
Gymnázium Saga Sunrise Park Návštěvnost: 1 782 Rozhodčí: Ryogo Yamamoto |
(19-25, 25-27, 18-25) Zpráva A Zpráva B |
1. prosince 2019 14:00 |
PFU BlueCats | 3–2 | Hitachi Rivale |
Goshogawara Citizen Gymnasium Návštěvnost: 1723 Rozhodčí: Hiroaki Takahashi |
(14-25, 25-18, 26-28, 25-22, 15-13) Zpráva A Zpráva B |
1. prosince 2019 15:00 |
Toyota Auto Body Queenseis | 3–0 | Červené rakety NEC |
Gymnázium Korijama Návštěvnost: 2100 Rozhodčí: Kensuke Kuwahara |
(25-17, 25-16, 25-20) Zpráva A Zpráva B |
1. prosince 2019 15:30 |
Dobře rackové | 3–0 | Kurobe AquaFairies |
Gymnázium Saga Sunrise Park Návštěvnost: 1866 Rozhodčí: Junichi Hayashi |
(25-13, 25-13, 25-23) Zpráva A Zpráva B |
7. prosince 2019 12:00 |
Toray Arrows | 3–0 | Červené rakety NEC |
Městské gymnázium Kanazawa Návštěvnost: 1823 Rozhodčí: Kyoko Tanemoto |
(25-21, 25-22, 25-21) Zpráva A Zpráva B |
7. prosince 2019 12:00 |
JT Úžasné | 3–0 | Hitachi Rivale |
Městské gymnázium Kakogawa Návštěvnost: 1600 Rozhodčí: Greg Rouault |
(25-17, 25-16, 25-19) Zpráva A Zpráva B |
7. prosince 2019 13:00 |
Dobře rackové | 3–1 | Lékaři Saitama Ageo |
Zip Arena, Okajama Diváků: 1 370 Rozhodčí: Mitsuko Masuoka |
(21-25, 26-24, 25-19, 25-22) Zpráva A Zpráva B |
7. prosince 2019 15:00 |
Kurobe AquaFairies | 0–3 | Himeji Victorina |
Městské gymnázium Kakogawa Návštěvnost: 1 350 Rozhodčí: Yuka Kitamura |
(20-25, 20-25, 20-25) Zpráva A Zpráva B |
7. prosince 2019 15:00 |
Denso Airybees | 3–2 | PFU BlueCats |
Městské gymnázium Kanazawa Návštěvnost: 1 950 Rozhodčí: Nana Yoshioka |
(25-23, 23-25, 11-25, 25-14, 15-13) Zpráva A Zpráva B |
7. prosince 2019 16:00 |
Prameny Hisamitsu | 3–1 | Toyota Auto Body Queenseis |
Zip Arena, Okajama Diváků: 1100 Rozhodčí: Nobuko Sasaki |
(23-25, 25-19, 25-23, 25-23) Zpráva A Zpráva B |
8. prosince 2019 12:00 |
JT Úžasné | 3–0 | Himeji Victorina |
Městské gymnázium Kakogawa Návštěvnost: 1 800 Rozhodčí: Yuka Kitamura |
(25-18, 25-22, 25-18) Zpráva A Zpráva B |
8. prosince 2019 12:00 |
Toray Arrows | 2–3 | Denso Airybees |
Městské gymnázium Kanazawa Návštěvnost: 1254 Rozhodčí: Yutaka Moriguchi |
(21-25, 25-23, 25-17, 24-26, 12-15) Zpráva A Zpráva B |
8. prosince 2019 13:00 |
Dobře rackové | 3–0 | Toyota Auto Body Queenseis |
Zip Arena, Okajama Účast: 2 000 rozhodčích: Ken Nishinakano |
(25-23, 25-17, 25-23) Zpráva A Zpráva B |
8. prosince 2019 15:00 |
Hitachi Rivale | 3–0 | Kurobe AquaFairies |
Městské gymnázium Kakogawa Návštěvnost: 1 300 Rozhodčí: Ryota Tsujito |
(25-13, 25-18, 25-16) Zpráva A Zpráva B |
8. prosince 2019 15:00 |
PFU BlueCats | 1–3 | Červené rakety NEC |
Městské gymnázium Kanazawa Návštěvnost: 1663 Rozhodčí: Tomoto Shiro |
(22-25, 25-12, 20-25, 14-25) Zpráva A Zpráva B |
8. prosince 2019 16:00 |
Prameny Hisamitsu | 0–3 | Lékaři Saitama Ageo |
Zip Arena, Okajama Návštěvnost: 1100 Rozhodčí: Ken Nakayama |
(18-25, 24-26, 19-25) Zpráva A Zpráva B |
Konferenční etapa 3
14. prosince 2019 12:00 |
Toyota Auto Body Queenseis | 0–3 | JT Úžasné |
Wing Arena Kariya Návštěvnost: 1827 Rozhodčí: Nobuko Sasaki |
(14-25, 14-25, 23-25) Zpráva A Zpráva B |
14. prosince 2019 13:00 |
Červené rakety NEC | 1–3 | Dobře rackové |
Gymnázium Ota Warda, Tokio Návštěvnost: 3064 Rozhodčí: Kazujoši Yamamoto |
(20-25, 18-25, 25-18, 21-25) Zpráva A Zpráva B |
14. prosince 2019 13:35 |
Denso Airybees | 3–0 | Himeji Victorina |
Adastria Arena, Mito Návštěvnost: 1 381 Rozhodčí: Nana Yoshioka |
(25-14, 25-21, 25-21) Zpráva A Zpráva B |
14. prosince 2019 15:00 |
Lékaři Saitama Ageo | 3–0 | Kurobe AquaFairies |
Fukaya Velká želva Návštěvnost: 793 Rozhodčí: Kazujoši Yamamoto |
(25-15, 25-23, 25-13) Zpráva A Zpráva B |
14. prosince 2019 15:00 |
Toray Arrows | 3–1 | PFU BlueCats |
Wing Arena Kariya Návštěvnost: 1400 Rozhodčí: Ken Nakayama |
(23-25, 25-17, 25-14, 25-22) Zpráva A Zpráva B |
14. prosince 2019 15:40 |
Hitachi Rivale | 2–3 | Prameny Hisamitsu |
Adastria Arena, Mito Návštěvnost: 1845 Rozhodčí: Atsushi Hattori |
(25-22, 22-25, 22-25, 27-25, 9-15) Zpráva A Zpráva B |
15. prosince 2019 12:00 |
Toyota Auto Body Queenseis | 0–3 | Toray Arrows |
Wing Arena Kariya Návštěvnost: 2400 Rozhodčí: Tomoto Shiro |
(22-25, 18-25, 20-25) Zpráva A Zpráva B |
15. prosince 2019 13:00 |
Prameny Hisamitsu | 0–3 | Denso Airybees |
Adastria Arena, Mito Návštěvnost: 1450 Rozhodčí: Kensuke Kuwahara |
(12-25, 16-25, 20-25) Zpráva A Zpráva B |
15. prosince 2019 15:00 |
JT Úžasné | 3–0 | PFU BlueCats |
Wing Arena Kariya Návštěvnost: 1 530 Rozhodčí: Yuka Kitamura |
(25-18, 25-19, 25-20) Zpráva A Zpráva B |
15. prosince 2019 15:00 |
Hitachi Rivale | 3–2 | Himeji Victorina |
Adastria Arena, Mito Návštěvnost: 1 670 Rozhodčí: Mitsuko Masuoka |
(20-25, 27-25, 26-24, 25-27, 15-11) Zpráva A Zpráva B |
21. prosince 2019 12:00 |
PFU BlueCats | 0–3 | Toyota Auto Body Queenseis |
Sportovní centrum Ishikawa, Kanazawa Návštěvnost: 714 Rozhodčí: Ken Nakayama |
(18-25, 15-25, 17-25) Zpráva A Zpráva B |
21. prosince 2019 12:00 |
JT Úžasné | 2–3 | Lékaři Saitama Ageo |
Gymnázium Beikomu, Amagasaki Účast: 1900 Rozhodčí: Atsushi Hattori |
(25-21, 25-18, 26-28, 22-25, 13-15) Zpráva A Zpráva B |
21. prosince 2019 13:00 |
Dobře rackové | 3–1 | Hitachi Rivale |
Zip Arena, Okajama Návštěvnost: 2 300 Rozhodčí: Toshie Aii |
(25-15, 22-25, 25-23, 26-24) Zpráva A Zpráva B |
21. prosince 2019 15:25 |
Toray Arrows | 3–1 | Kurobe AquaFairies |
Gymnázium Beikomu, Amagasaki Účast: 1600 Rozhodčí: Mitsuko Masuoka |
(20-25, 25-21, 33-31, 25-13) Zpráva A Zpráva B |
21. prosince 2019 16:00 |
Denso Airybees | 3–0 | Červené rakety NEC |
Zip Arena, Okajama Návštěvnost: 1600 Rozhodčí: Kyoko Tanemoto |
(25-17, 25-22, 25-16) Zpráva A Zpráva B |
21. prosince 2019 17:00 |
Prameny Hisamitsu | 3–0 | Himeji Victorina |
Kurume Arena Návštěvnost: 2 319 Rozhodčí: Hirokazu Tomita |
(25-18, 25-23, 25-21) Zpráva A Zpráva B |
22. prosince 2019 12:00 |
JT Úžasné | 3–0 | Kurobe AquaFairies |
Gymnázium Beikomu, Amagasaki Účast: 1800 Rozhodčí: Nobuko Sasaki |
(25-19, 25-12, 25-17) Zpráva A Zpráva B |
22. prosince 2019 12:00 |
Dobře rackové | 1–3 | Denso Airybees |
Zip Arena, Okajama Účast: 2 000 rozhodčích: Yuka Kitamura |
(18-25, 24-26, 25-19, 17-25) Zpráva A Zpráva B |
22. prosince 2019 15:00 |
Toray Arrows | 0–3 | Lékaři Saitama Ageo |
Gymnázium Beikomu, Amagasaki Účast: 1700 Rozhodčí: Eshita Takeshi |
(23-25, 21-25, 20-25) Zpráva A Zpráva B |
22. prosince 2019 15:00 |
Červené rakety NEC | 3–0 | Hitachi Rivale |
Zip Arena, Okajama Návštěvnost: 1600 Rozhodčí: Nana Yoshioka |
(26-24, 28-26, 25-23) Zpráva A Zpráva B |
28. prosince 2019 11:00 |
Kurobe AquaFairies | 0–3 | PFU BlueCats |
Kurobe General Sports Center Návštěvnost: 2 270 rozhodčích: Nana Yoshioka |
(20-25, 20-25, 17-25) Zpráva A Zpráva B |
28. prosince 2019 13:00 |
Himeji Victorina | 1–3 | Červené rakety NEC |
Wink Gymnasium, Himeji Návštěvnost: 2767 Rozhodčí: Hirokazu Tomita |
(25-22, 22-25, 20-25, 13-25) Zpráva A Zpráva B |
28. prosince 2019 13:00 |
Hitachi Rivale | 1–3 | Denso Airybees |
Hitachinaka City Gymnasium Návštěvnost: 1 333 Rozhodčí: Hiroaki Takahashi |
(22-25, 20-25, 25-18, 20-25) Zpráva A Zpráva B |
28. prosince 2019 13:30 |
JT Úžasné | 3–2 | Toray Arrows |
Kurobe General Sports Center Návštěvnost: 2700 Rozhodčí: Masato Ono |
(25-20, 23-25, 25-18, 17-25, 15-12) Zpráva A Zpráva B |
28. prosince 2019 16:00 |
Prameny Hisamitsu | 3–2 | Dobře rackové |
Wink Gymnasium, Himeji Návštěvnost: 1700 Rozhodčí: Tomoto Shiro |
(17-25, 28-26, 19-25, 25-22, 15-11) Zpráva A Zpráva B |
28. prosince 2019 16:35 |
Toyota Auto Body Queenseis | 3–1 | Lékaři Saitama Ageo |
Kurobe General Sports Center Návštěvnost: 2 800 Rozhodčí: Yutaka Moriguchi |
(25-19, 25-21, 20-25, 25-22) Zpráva A Zpráva B |
29. prosince 2019 12:00 |
Kurobe AquaFairies | 2–3 | Toyota Auto Body Queenseis |
Kurobe General Sports Center Návštěvnost: 1600 Rozhodčí: Nobuko Sasaki |
(26-24, 25-21, 14-25, 19-25, 13-15) Zpráva A Zpráva B |
29. prosince 2019 13:05 |
Himeji Victorina | 1–3 | Dobře rackové |
Wink Gymnasium, Himeji Návštěvnost: 3 249 Rozhodčí: Ryota Tsujito |
(25-19, 20-25, 20-25, 16-25) Zpráva A Zpráva B |
29. prosince 2019 15:15 |
Lékaři Saitama Ageo | 3–0 | PFU BlueCats |
Kurobe General Sports Center Návštěvnost: 1 800 Rozhodčí: Ken Nakayama |
(25-18, 25-18, 25-17) Zpráva A Zpráva B |
29. prosince 2019 16:00 |
Prameny Hisamitsu | 3–0 | Červené rakety NEC |
Wink Gymnasium, Himeji Návštěvnost: 1900 Rozhodčí: Ken Nishinakano |
(25-17, 25-20, 25-21) Zpráva A Zpráva B |
Přeplánované zápasy
04. ledna 2020 12:00 |
Denso Airybees | 3–1 | Prameny Hisamitsu |
Ústřední gymnázium Okazaki Návštěvnost: 4 520 Rozhodčí: Kyoko Tanemoto |
(25-27, 25-23, 25-9, 25-20) Zpráva A Zpráva B |
04. ledna 2020 14:00 |
Toray Arrows | 3–0 | Lékaři Saitama Ageo |
YMIT Arena, Kusatsu Návštěvnost: 2 391 Rozhodčí: Ken Nishinakano |
(28-26, 25-23, 25-22) Zpráva A Zpráva B |
04. ledna 2020 15:00 |
Červené rakety NEC | 1–3 | Dobře rackové |
Ústřední gymnázium Okazaki Návštěvnost: 3 750 Rozhodčí: Nobuko Sasaki |
(20-25, 25-20, 18-25, 21-25) Zpráva A Zpráva B |
05. ledna 2020 12:00 |
Denso Airybees | 0–3 | Dobře rackové |
Ústřední gymnázium Okazaki Návštěvnost: 3 580 Rozhodčí: Hiroyuki Hara |
(25-27, 22-25, 22-25) Zpráva A Zpráva B |
5. ledna 2020 15:00 |
Prameny Hisamitsu | 0–3 | Červené rakety NEC |
Ústřední gymnázium Okazaki Návštěvnost: 3 120 Rozhodčí: Masato Ono |
(21-25, 12-25, 19-25) Zpráva A Zpráva B |
Pravidelné kolo Konečné postavení
Kvalifikace do finále 8 |
# | tým | Vyhrává | Ztráty | Body | Sady W | Sady L | Nastaví poměr | Body W | Body L | Poměr bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denso Airybees | 18 | 3 | 51 | 55 | 20 | 2,75 | 1750 | 1518 | 1.15 |
2 | Dobře rackové | 15 | 6 | 45 | 50 | 27 | 1,85 | 1787 | 1594 | 1.12 |
3 | Červené rakety NEC | 11 | 10 | 33 | 35 | 35 | 1,00 | 1550 | 1584 | 0,98 |
4 | Prameny Hisamitsu | 10 | 11 | 28 | 35 | 42 | 0,83 | 1669 | 1736 | 0,96 |
5 | Hitachi Rivale | 6 | 15 | 21 | 31 | 50 | 0,62 | 1763 | 1834 | 0,96 |
6 | Himeji Victorina | 3 | 18 | 11 | 18 | 54 | 0,33 | 1448 | 1717 | 0,84 |
# | tým | Vyhrává | Ztráty | Body | Sady W | Sady L | Nastaví poměr | Body W | Body L | Poměr bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JT Úžasné | 17 | 4 | 49 | 56 | 24 | 2.33 | 1836 | 1625 | 1.13 |
2 | Toray Arrows | 14 | 7 | 44 | 49 | 39 | 1,63 | 1814 | 1674 | 1,08 |
3 | Toyota Auto Body Queenseis | 14 | 7 | 37 | 46 | 37 | 1.24 | 1829 | 1750 | 1,05 |
4 | Lékaři Saitama Ageo | 13 | 8 | 39 | 48 | 30 | 1,60 | 1810 | 1693 | 1,07 |
5 | PFU BlueCats | 4 | 17 | 14 | 24 | 55 | 0,44 | 1597 | 1832 | 0,87 |
6 | Kurobe AquaFairies | 1 | 20 | 6 | 17 | 60 | 0,28 | 1539 | 1835 | 0,84 |
Pravidelní vítězové kulaté konference
- Hvězdná konference - JT Marvelous
- Premier Conference - Denso Airybees
Poslední stadium
Finále 8
Týmy získají body výhody na základě výkonu své pravidelné sezóny a přidají konečných 8 výsledků
- 1. místo z každé konference - 3 body
- 2. místo z každé konference - 2 body
- 3. místo z každé konference - 1 bod
- 4. místo z každé konference - 0 bodů
Ve finále 8 budou dvě skupiny
Skupina A.
- Premier Conference 1. a 3. místo
- Hvězdná konference 2. a 4. místo
Skupina B
- Hvězdná konference 1. a 3. místo
- Premier Conference 2. a 4. místo
3 zápasy v každé skupině (každý s každým) Nejlepší 2 týmy z každé skupiny postupují do semifinále. Body určí konečné pořadí (odlišné od pravidelného kola)
Tiebreakers pro finále 8 (pokud jsou shodné na body)
- Vyhrává
- Nastaví poměr
- Poměr bodů
Kvalifikován do semifinále |
# | tým | Body | Vyhrává | Ztráty | Sady W | Sady L | Nastaví poměr | Body W | Body L | Poměr bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denso Airybees | 9 | 2 | 1 | 6 | 4 | 1,50 | 243 | 222 | 1,09 |
2 | Lékaři Saitama Ageo | 7 | 3 | 0 | 9 | 4 | 2.25 | 284 | 274 | 1,04 |
3 | Toray Arrows | 5 | 1 | 2 | 5 | 8 | 0,62 | 273 | 273 | 1,00 |
4 | Červené rakety NEC | 3 | 0 | 3 | 5 | 9 | 0,56 | 280 | 311 | 0,90 |
Final 8 Group A Round Robin
11. ledna 2020 12:00 |
Denso Airybees | 0–3 | Lékaři Saitama Ageo |
Saitama City Memorial Gymnasium Návštěvnost: 1 200 Rozhodčí: Kensuke Kuwahara |
(23-25, 22-25, 26-28) Zpráva A Zpráva B |
11. ledna 2020 15:00 |
Toray Arrows | 3–2 | Červené rakety NEC |
Saitama City Memorial Gymnasium Návštěvnost: 1400 Rozhodčí: Nobuko Sasaki |
(25-16, 23-25, 24-26, 25-19, 15-8) Zpráva A Zpráva B |
18. ledna 2020 12:05 |
Denso Airybees | 3–1 | Červené rakety NEC |
Funabashi Arena, Chiba Účast: 3 000 rozhodčích: Hiroaki Takahashi |
(20-25, 25-19, 25-17, 25-20) Zpráva A Zpráva B |
18. ledna 2020 v 15:00 |
Toray Arrows | 2–3 | Lékaři Saitama Ageo |
Funabashi Arena, Chiba Návštěvnost: 3100 Rozhodčí: Mitsuko Masuoka |
(20-25, 25-16, 25-21, 20-25, 8-15) Zpráva A Zpráva B |
19. ledna 2020 12:00 |
Denso Airybees | 3–0 | Toray Arrows |
Funabashi Arena, Chiba Návštěvnost: 2500 Rozhodčí: Yuka Kitamura |
(25-16, 27-25, 25-22) Zpráva A Zpráva B |
19. ledna 2020 15:00 |
Červené rakety NEC | 2–3 | Lékaři Saitama Ageo |
Funabashi Arena, Chiba Návštěvnost: 2 600 Rozhodčí: Toshie Aii |
(20-25, 25-16, 25-23, 23-25, 12-15) Zpráva A Zpráva B |
# | tým | Body | Vyhrává | Ztráty | Sady W | Sady L | Nastaví poměr | Body W | Body L | Poměr bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JT Úžasné | 9 | 2 | 1 | 6 | 4 | 1,50 | 228 | 210 | 1,09 |
2 | Dobře rackové | 6 | 2 | 1 | 6 | 7 | 0,86 | 289 | 270 | 1,07 |
3 | Toyota Auto Body Queenseis | 6 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1.17 | 274 | 276 | 0,99 |
4 | Prameny Hisamitsu | 3 | 1 | 2 | 6 | 8 | 0,75 | 275 | 310 | 0,89 |
Final 8 Group B Round Robin
12. ledna 2020 12:05 |
JT Úžasné | 3–1 | Prameny Hisamitsu |
Saitama City Memorial Gymnasium Návštěvnost: 1 500 Rozhodčí: Toshie Aii |
(14-25, 25-12, 25-14, 25-19) Zpráva A Zpráva B |
12. ledna 2020 15:00 |
Dobře rackové | 3–2 | Toyota Auto Body Queenseis |
Saitama City Memorial Gymnasium Návštěvnost: 1 300 Rozhodčí: Kyoko Tanemoto |
(25-18, 22-25, 25-16, 23-25, 15-8) Zpráva A Zpráva B |
18. ledna 2020 ve 12:00 |
JT Úžasné | 0–3 | Toyota Auto Body Queenseis |
YMIT Arena, Kusatsu Návštěvnost: 2 370 Rozhodčí: Kyoko Tanemoto |
(22-25, 21-25, 19-25) Zpráva A Zpráva B |
18. ledna 2020 v 15:00 |
Dobře rackové | 3–2 | Prameny Hisamitsu |
YMIT Arena, Kusatsu Návštěvnost: 2 370 Rozhodčí: Sawa Itarudai |
(29-31, 20-25, 25-12, 25-23, 15-10) Zpráva A Zpráva B |
19. ledna 2020 12:00 |
JT Úžasné | 3–0 | Dobře rackové |
YMIT Arena, Kusatsu Návštěvnost: 2 520 Rozhodčí: Kyoko Tanemoto |
(25-23, 25-17, 27-25) Zpráva A Zpráva B |
19. ledna 2020 15:00 |
Toyota Auto Body Queenseis | 2–3 | Prameny Hisamitsu |
YMIT Arena, Kusatsu Návštěvnost: 2 520 Rozhodčí: Nana Yoshioka |
(25-16, 22-25, 26-28, 25-20, 9-15) Zpráva A Zpráva B |
Semifinále
25. ledna 2020 12:00 |
Denso Airybees | 2–3 | Dobře rackové |
Yoyogi National Gymnasium Návštěvnost: 2 667 Rozhodčí: Kyoko Tanemoto |
(24-26, 14-25, 25-19, 25-23, 7-15) Zpráva A Zpráva B |
25. ledna 2020 14:30 |
JT Úžasné | 3–0 | Lékaři Saitama Ageo |
Yoyogi National Gymnasium Návštěvnost: 4370 Rozhodčí: Yuka Kitamura |
(25-16 25-18 25-22) Zpráva A Zpráva B |
Zápas o 3. místo
26. ledna 2020, 12:00 |
Denso Airybees | 0–3 | Lékaři Saitama Ageo |
Yoyogi National Gymnasium Návštěvnost: 2435 Rozhodčí: Nobuko Sasaki |
(22-25, 22-25, 20-25) Zpráva A Zpráva B |
Finále
26. ledna 2020 17:10 |
Dobře rackové | 2–3 | JT Úžasné |
Yoyogi National Gymnasium Návštěvnost: 4 499 Rozhodčí: Kyoko Tanemoto |
(22-25, 26-24, 25-23, 14-25, 7-15) Zpráva A Zpráva B |
Úkol 4
Týmy, které ve své konferenci skončí na 5. a 6. místě, budou zařazeny do výzvy 4 ; Týmy na 5. místě získají 1 bod výhody, týmy na 6. místě získají nulu.
Tři týmové kolo každý s každým probíhá tři dny. Dva nejlepší týmy zůstávají ve V1. Dva spodní týmy se utkají s hráči V2 na 1. a 2. místě v zápase V. Challenge :
- V1 11. vs. V2 2
- V1 12. vs. V2 první
Pokud tým V2 nemá licenci S1, nebude hrát zápas.
Zůstaňte ve V1 |
# | tým | Body | Vyhrává | Ztráty | Sady W | Sady L | Nastaví poměr | Body W | Body L | Poměr bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hitachi Rivale | 10 | 3 | 0 | 9 | 2 | 4,50 | 269 | 199 | 1,35 |
2 | Kurobe AquaFairies | 5 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1.17 | 271 | 290 | 0,93 |
3 | PFU BlueCats | 4 | 1 | 2 | 5 | 8 | 0,62 | 263 | 289 | 0,91 |
4 | Himeji Victorina | 1 | 0 | 3 | 4 | 9 | 0,44 | 274 | 299 | 0,92 |
11. ledna 2020 12:00 |
Hitachi Rivale | 3–1 | Kurobe AquaFairies |
Tawarada Weng Memorial Gymnasium Účast: 623 Rozhodčí: Hirokazu Tomita |
(25-8, 23-25, 25-15, 25-16) Zpráva A Zpráva B |
11. ledna 2020 15:00 |
PFU BlueCats | 3–2 | Himeji Victorina |
Tawarada Weng Memorial Gymnasium Účast: 690 Rozhodčí: Nana Yoshioka |
(25-21, 22-25, 25-22, 18-25, 15-12) Zpráva A Zpráva B |
12. ledna 2020 12:00 |
Hitachi Rivale | 3–1 | Himeji Victorina |
Tawarada Weng Memorial Gymnasium Účast: 1 223 Rozhodčí: Yuka Kitamura |
(25-22, 25-16, 21-25, 25-18) Zpráva A Zpráva B |
12. ledna 2020 15:00 |
PFU BlueCats | 2–3 | Kurobe AquaFairies |
Tawarada Weng Memorial Gymnasium Návštěvnost: 1309 Rozhodčí: Mitsuko Masuoka |
(22-25, 27-25, 16-25, 25-18, 14-16) Zpráva A Zpráva B |
13. ledna 2020 12:00 |
Hitachi Rivale | 3–0 | PFU BlueCats |
Tawarada Weng Memorial Gymnasium Účast: 1 201 Rozhodčí: Yuka Kitamura |
(25-14, 25-22, 25-18) Zpráva A Zpráva B |
13. ledna 2020 15:00 |
Himeji Victorina | 1–3 | Kurobe AquaFairies |
Tawarada Weng Memorial Gymnasium Návštěvnost: 1306 Rozhodčí: Hirokazu Tomita |
(18-25, 25-19, 27-29, 18-25) Zpráva A Zpráva B |
V. Challenge Match
Koná se 22.-23. února 2020
Zúčastněné týmy : V1 týmy na 11. a 12. místě (3. a 4. ze zápasu Challenge); V2 týmy 1. a 2. místa
- V1 11. vs. V2 2
- V1 12. vs. V2 první
Pokud některý z týmů V2 nesplňuje licenční požadavky 2020-21V.LEAGUE S1, jejich budoucí zápas V.Challenge se neuskuteční a tým zůstane ve V2, zatímco tým V1 zůstane ve V1.
Neexistují žádné výhody. Zápasy budou každý o dvou zápasových sériích po 5 setech (3,2,1,0 bodový systém). Vítězem se stane tým s nejvyšším počtem výher. Pokud se týmy rozdělí 1–1, body budou prvním tie-breakerem
Body se udělují následovně:
- Vyhrajte 3: 0 nebo 3: 1 = 3 body
- Vítězství 3-2 = 2 body
- Porážka 2: 3 = 1 bod
- Porážka 0-3 nebo 1-3 = 0 bodů
Způsob hodnocení :
- Výhry -> Body -> Nastavit procento -> Míra bodování
Kvalifikace pro V1 2020-2021 |
# | tým | Body | Vyhrává | Ztráty | Sady W | Sady L | Nastaví poměr | Body W | Body L | Poměr bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Himeji Victorina | 6 | 2 | 0 | 6 | 0 | - | 156 | 119 | 1.31 |
2 | Gunma Bank Green Wings ( ja ) | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0,00 | 119 | 156 | 0,76 |
22. února 2020 14:00 |
Himeji Victorina | 3–0 | Gunma Bank Green Wings ( ja ) |
Sala Green Arena Hamakita Gymnasium Účast: 580 Rozhodčí: Ken Nakayama |
(25–17, 25–16, 25–19) Zpráva A Zpráva B |
23. února 2020 14:00 |
Himeji Victorina | 3–0 | Gunma Bank Green Wings ( ja ) |
Sala Green Arena Hamakita Gymnasium Účast: 681 Rozhodčí: Hiroyuki Hara |
(31-29, 25-18, 25-20) Zpráva A Zpráva B |
Challenge Match mezi 11. místem finišeru V1 PFU BlueCats a 2. místem finišeru V2 GSS Tokyo Sunbeams ( ja ) nebyl zpochybněn. Sluneční paprsky nesplňují licenční požadavky V1 a zůstávají ve V. lize divize 2. BlueCats zůstávají ve V. lize divize 1.
Konečné postavení
|
|
Ocenění
Pravidelné kolo
-
Nejlepší střelec
- Neriman Ozsoy ( Toyota Auto Body Queenseis ) - 523 bodů
-
Nejlepší Spiker
- Sinead Jack ( Denso Airybees ) - 52,9% úspěšnost
-
Nejlepší blokátor
- Hannah Tapp ( Hitachi Rivale ) - 1,08 bloku/sada
-
Nejlepší server
- Andrea Drews ( JT Marvelous ) - 17,2% úspěšnost
-
Nejlepší přijímač
- Risa Shinnabe ( Hisamitsu Springs ) - 68,8% pozitivní účinnost
Poslední stadium
All Star GameKvůli koronaviru byla akce zrušena Viz takéReferenceexterní odkazy
|