Sweet Sixteen (KHSAA State Basketball Championship) - Sweet Sixteen (KHSAA State Basketball Championship)
Mezi chlapci atletická asociace Kentucky High School a dívčí státní mistrovství basketbal jsou vyřazovací pavouk turnaje koná každý březen představovat 16 středních škol. Hovorově známý jako Sweet Sixteen ( KHSAA je držitelem ochranné známky ). Od roku 2019, oba chlapci a dívčí turnaje se koná za čtyři dny v centru Lexington je Rupp Arena .
Dějiny
Státní turnaj chlapců v basketbalové střední škole v Kentucky začal v roce 1918. Čtrnáct let bylo turnajem 18 regionů. Od roku 1932 existovalo pouze 16 regionů, a proto byl vytvořen termín „Sweet Sixteen“. Kentucky je jedním ze dvou států (Delaware je druhý), které stále hrají státní turnaj bez třídního systému, který rozděluje velké a malé školy na samostatné turnaje.
Prvních šest turnajů se konalo na gymnáziu University of Kentucky v Lexingtonu. Po roce 1923 turnaj pokračoval v Lexingtonu, ale přestěhoval se do nového Alumni Gymnasium v britském kampusu, který se stal novým dějištěm univerzitních basketbalových týmů, kde pobýval od roku 1924 do roku 1944. V roce 1945 se turnaj přestěhoval do Louisville Gardens až do roku 1950, kdy přesunul se zpět do Lexingtonu a usadil se v Memorial Coliseum , opět v britském kampusu. Jakmile byla stavba dokončena na Freedom Hall v Louisville, turnaj 1957 se tam konal a vrátil se v lichých letech.
V roce 1965 Freedom Hall souhlasil s pořádáním turnaje čtrnáct po sobě jdoucích let až do roku 1978. Otevření Rupp Arena v roce 1979 vedlo k návratu turnaje do Lexingtonu, kde zůstává dodnes. Od té doby však Freedom Hall turnaj hostil šestkrát, poslední byl v roce 1994.
Turnaje chlapců i dívek byly v roce 2020 kvůli pandemii COVID-19 zrušeny .
Pozoruhodní účastníci
Chlapecký turnaj
Výsledky turnaje chlapců 2019
2019 Whitaker Bank / KHSAA Sladký Sixteen® turnaj v košíkové Chlapecké State
6. – 10. Března 2019 - Rupp Arena (Lexington, KY)
- Poznámka: Semena prvního kola udávají pořadové umístění podle pravidelného záznamu sezóny, shody se určují náhodným losováním.
První kolo 6. - 7. března |
Čtvrtfinále 8. března |
Semifinále 9. března |
Státní mistrovství 10. března |
||||||||||||||||
3 | Knox Central | 54 | |||||||||||||||||
6 | Walton-Verona | 76 | |||||||||||||||||
Walton-Verona | 42 | ||||||||||||||||||
Campbell County | 49 | ||||||||||||||||||
1 | John Hardin | 60 | |||||||||||||||||
4 | Campbell County | 61 | |||||||||||||||||
Campbell County | 40 | ||||||||||||||||||
6. března | |||||||||||||||||||
Louisville Trinity | 42 | ||||||||||||||||||
12 | Owensboro | 50 | |||||||||||||||||
16 | Ashland Blazer | 58 | |||||||||||||||||
Ashland Blazer | 30 | ||||||||||||||||||
Louisville Trinity | 60 | ||||||||||||||||||
9 | Louisville Trinity | 70 | |||||||||||||||||
8 | Johnson Central | 28 | |||||||||||||||||
Louisville Trinity | 50 | ||||||||||||||||||
Scott County | 40 | ||||||||||||||||||
7 | Covingtonský katolík | 61 | |||||||||||||||||
2 | Scott County | 64 | |||||||||||||||||
Scott County | 66 | ||||||||||||||||||
komorník | 45 | ||||||||||||||||||
10 | komorník | 65 (OT) | |||||||||||||||||
15 | Perry County Central | 62 | |||||||||||||||||
Scott County | 70 | ||||||||||||||||||
7. března | |||||||||||||||||||
Warren Central | 52 | ||||||||||||||||||
13 | Lincoln County | 49 | |||||||||||||||||
5 | Madisonville-North Hopkins | 57 | |||||||||||||||||
Madisonville-North Hopkins | 62 | ||||||||||||||||||
Warren Central | 66 | ||||||||||||||||||
14 | Warren Central | 73 | |||||||||||||||||
11 | Mayfield | 55 |
Státní mistrovství v basketbalu chlapců
Výsledky turnaje, podle roku
Rok | Mistr | Skóre | Runner-up | Místo | Nejhodnotnější hráč |
---|---|---|---|---|---|
1917 | Owensboro | 12–9 | Somerset | Center College, Danville | |
1918 | Lexington | 16–15 | Somerset | Center College, Danville | |
1919 | Lexington | 21–17 | Somerset | Britské gymnázium, Lexington | |
1920 | Lexington | 56–13 | Ashland | Britské gymnázium, Lexington | |
1921 | Manuál DuPont | 32–17 | Unie akademie | Britské gymnázium, Lexington | |
1922 | Lexington | 52–27 | Frankfort | Britské gymnázium, Lexington | |
1923 | Manuál DuPont | 41–17 | Clark County | Britské gymnázium, Lexington | |
1924 | Lexington | 15–10 | Fort Thomas | Alumni Gym, Lexington | |
1925 | Manuál DuPont | 40–11 | Winchester | Alumni Gym, Lexington | |
1926 | St. Xavier | 26–13 | Danville | Alumni Gym, Lexington | |
1927 | Millersburg | 34–25 | Londýn | Alumni Gym, Lexington | |
1928 | Ashland | 13–11 (4OT) | Carr Creek | Alumni Gym, Lexington | |
1929 | Vřesoviště | 21–16 | Korint | Alumni Gym, Lexington | |
1930 | Korint | 22–20 | Kavanaugh | Alumni Gym, Lexington | |
1931 | Manuál DuPont | 34–23 | Tolu | Alumni Gym, Lexington | |
1932 | Nebezpečí | 15–13 | mužský | Alumni Gym, Lexington | |
1933 | Ashland | 33–25 | Koňská jeskyně | Alumni Gym, Lexington | |
1934 | Ashland | 26–13 | Danville | Alumni Gym, Lexington | |
1935 | St. Xavier | 32–18 | Newport | Alumni Gym, Lexington | |
1936 | Corbin | 24–18 | Nebo | Alumni Gym, Lexington | |
1937 | Uprostřed | 30–22 | Inez | Alumni Gym, Lexington | |
1938 | Sharpe | 36–27 | Maysville | Alumni Gym, Lexington | |
1939 | Brooksville | 42–39 | Hindman | Alumni Gym, Lexington | |
1940 | Hazel Green | 35–29 | Ashland | Alumni Gym, Lexington | |
1941 | Inez | 35–27 | St. Xavier | Alumni Gym, Lexington | |
1942 | Lafayette | 44–32 | Harlan | Zbrojnice, Louisville | |
1943 | Hindman | 29–26 | St. Xavier | Alumni Gym, Lexington | |
1944 | Harlan | 40–28 | Dayton | Alumni Gym, Lexington | |
1945 | mužský | 54–42 | Centrální město | Zbrojnice, Louisville | |
1946 | Trénink Breckenridge | 68–36 | Dawson Springs | Zbrojnice, Louisville | |
1947 | Maysville | 54–50 | Sládci | Zbrojnice, Louisville | |
1948 | Sládci | 65–48 | Maysville | Zbrojnice, Louisville | |
1949 | Owensboro | 65–47 | Lafayette | Zbrojnice, Louisville | |
1950 | Lafayette | 55–51 | Clark County | Zbrojnice, Louisville | |
1951 | Clark County | 69–44 | Kuba | Memorial Coliseum, Lexington | |
1952 | Kuba | 58–52 | Manuál DuPont | Memorial Coliseum, Lexington | |
1953 | Lafayette | 84–53 | Paducah Tilghman | Memorial Coliseum, Lexington | |
1954 | Inez | 63–55 | Newport | Memorial Coliseum, Lexington | |
1955 | Nebezpečí | 74–66 | Adair County | Memorial Coliseum, Lexington | |
1956 | Carr Creek | 72–68 | Henderson | Memorial Coliseum, Lexington | |
1957 | Lafayette | 55–52 | Východní | Freedom Hall, Louisville | |
1958 | St. Xavier | 60–49 | Daviess County | Memorial Coliseum, Lexington | |
1959 | Severní Marshall | 64–63 | Manuál DuPont | Memorial Coliseum, Lexington | |
1960 | Flaget | 65–56 | Monticello | Freedom Hall, Louisville | |
1961 | Ashland | 69–50 | Lexington Dunbar | Memorial Coliseum, Lexington | |
1962 | St. Xavier | 62–58 | Ashland | Freedom Hall, Louisville | |
1963 | Seneca | 72–66 | Lexington Dunbar | Freedom Hall, Louisville | |
1964 | Seneca | 66–56 | Breckinridge County | Memorial Coliseum, Lexington | |
1965 | Breckinridge County | 95–73 | Covingtonský svatý kříž | Freedom Hall, Louisville | |
1966 | Shelby County | 62–57 | mužský | Freedom Hall, Louisville | |
1967 | Earlington | 54–53 | Covingtonský katolík | Freedom Hall, Louisville | |
1968 | Glasgow | 77–68 | Seneca | Freedom Hall, Louisville | |
1969 | Centrální | 101–72 | Ohio County | Freedom Hall, Louisville | |
1970 | mužský | 70-69 | Richmond Madison | Freedom Hall, Louisville | |
1971 | mužský | 83–66 | Anderson County | Freedom Hall, Louisville | |
1972 | Owensboro | 71–63 | Elizabethtown | Freedom Hall, Louisville | |
1973 | Shawnee | 81–68 | mužský | Freedom Hall, Louisville | |
1974 | Centrální | 59–54 | mužský | Freedom Hall, Louisville | |
1975 | mužský | 74–59 | Henry Clay | Freedom Hall, Louisville | |
1976 | Edmonson County | 74–52 | Christian County | Freedom Hall, Louisville | |
1977 | Ballard | 68–59 | Údolí | Freedom Hall, Louisville | |
1978 | Shelby County | 68–66 (OT) | Covington Holmes | Freedom Hall, Louisville | |
1979 | Lafayette | 62–52 | Christian County | Rupp Arena, Lexington | |
1980 | Owensboro | 57–56 | Doss | Freedom Hall, Louisville | |
1981 | Simon Kenton | 70–63 | Mason County | Rupp Arena, Lexington | Troy McKinley (Simon Kenton) |
1982 | Laurel County | 53–51 | North Hardin | Rupp Arena, Lexington | Todd May (Virgie) |
1983 | Henry Clay | 35-33 (3OT) | Carlisle County | Rupp Arena, Lexington | Steve Miller (Henry Clay) |
1984 | Logan County | 83–70 | Bourbon County | Rupp Arena, Lexington | Fred Tisdale (Logan County) |
1985 | Hopkinsville | 65–64 | Clay County | Rupp Arena, Lexington | Wendall Quarles (Hopkinsville) |
1986 | Pulaski County | 47–45 | Park potěšení Ridge | Rupp Arena, Lexington | Reggie Hanson (Pulaski County) |
1987 | Clay County | 76–73 (OT) | Ballard | Rupp Arena, Lexington | Richie Farmer (Clay County) |
1988 | Ballard | 88–79 | Clay County | Freedom Hall, Louisville | Richie Farmer (Clay County) |
1989 | Park potěšení Ridge | 75–73 | Wayne County | Rupp Arena, Lexington | Andy Penick (Pleasure Ridge Park) |
1990 | Fairdale | 77–73 | Covington Holmes | Freedom Hall, Louisville | Jermaine Brown (Fairdale) |
1991 | Fairdale | 67–63 | Tates Creek | Rupp Arena, Lexington | Jermaine Brown (Fairdale) |
1992 | University Heights | 59–57 | Lexingtonský katolík | Freedom Hall, Louisville | Darren Allaway (University Heights) |
1993 | Marion County | 85–77 | Paul Laurence Dunbar | Rupp Arena, Lexington | Anthony Epps (Marion County) |
1994 | Fairdale | 59–56 | Paul Laurence Dunbar | Freedom Hall, Louisville | Rashawn Morris (Fairdale) |
1995 | Breckinridge County | 70–63 | Park potěšení Ridge | Rupp Arena, Lexington | Patrick Critchelow (Breckinridge County) |
1996 | Paintsville | 71–53 | Ashland Blazer | Rupp Arena, Lexington | JR VanHoose (Paintsville) |
1997 | Východní | 71–59 | Vysočina Fort Thomas | Rupp Arena, Lexington | Trent Coward (východní) |
1998 | Scott County | 89–78 | Paintsville | Rupp Arena, Lexington | Rick Jones (Scott County) |
1999 | Ballard | 71–47 | Scott County | Rupp Arena, Lexington | Will Partin (Ballard) |
2000 | Elizabethtown | 79–69 | Lexingtonský katolík | Rupp Arena, Lexington | Antwain Barbour (Elizabethtown) |
2001 | Lafayette | 54–49 | mužský | Rupp Arena, Lexington | Robert A Madison (Lafayette) |
2002 | Lexingtonský katolík | 83–53 | Paducah Tilghman | Rupp Arena, Lexington | DeMetrius Green (Lexington Catholic) |
2003 | Mason County | 86–65 | Ballard | Rupp Arena, Lexington | Chris Lofton (Mason County) |
2004 | Warren Central | 66–56 | Mason County | Rupp Arena, Lexington | Brock Whitney (Warren Central) |
2005 | Jižní Laurel | 70–59 | Warren Central | Rupp Arena, Lexington | Walt Allen (South Laurel) |
2006 | Jeffersontown | 61–48 | Apollo | Rupp Arena, Lexington | Ceedrick Ware (Jeffersontown) |
2007 | Scott County | 56–50 | Ballard | Rupp Arena, Lexington | Bud Mackey (Scott County) |
2008 | Mason County | 57–48 | Covington Holmes | Rupp Arena, Lexington | Darius Miller (Mason County) |
2009 | Covington Holmes | 67–63 (2OT) | Louisville Central | Rupp Arena, Lexington | Ricardo Johnson (Holmes) |
2010 | Údolí Shelby | 73–61 | Ballard | Rupp Arena, Lexington | Elisha Justice (Shelby Valley) |
2011 | Christian County | 65–63 (2OT) | Rowan County | Rupp Arena, Lexington | Anthony Hickey (Christian County) |
2012 | Trojice | 71–53 | Scott County | Rupp Arena, Lexington | Nathan Dieudonne (Trojice) |
2013 | Madison Central | 65–64 | Ballard | Rupp Arena, Lexington | Dominique Hawkins (Madison Central) |
2014 | Covingtonský katolík | 59–51 (OT) | Scott County | Rupp Arena, Lexington | Nick Ruthsatz (Covington katolík) |
2015 | Owensboro | 74–58 | Bowling Green | Rupp Arena, Lexington | Justin Miller (Owensboro) |
2016 | Paul Laurence Dunbar | 61–52 | Doss | Rupp Arena, Lexington | Tavieon Hollingsworth (PLD) |
2017 | Bowling Green | 67–56 | Bednář | Rupp Arena, Lexington | Terry Taylor (Bowling Green) |
2018 | Covingtonský katolík | 73–55 | Scott County | Rupp Arena, Lexington | CJ Fredrick (Covington katolík) |
2019 | Trojice | 50–40 | Scott County | Rupp Arena, Lexington | David Johnson (Trinity) |
2020 | Zrušeno | ||||
2021 | Vrchovina | 79-60 | Elizabethtown | Rupp Arena, Lexington | Sam Vinson (Vysočina) |
Mistrovství, podle školy
Škola | Tituly | Let |
---|---|---|
Lafayette | 6 | 1942, 1950, 1953, 1957, 1979, 2001 |
Henry Clay | 6 | 1918, 1919, 1920, 1922, 1924, 1983 |
Owensboro | 5 | 1917, 1949, 1972, 1980, 2015 |
Louisville Muž | 4 | 1945, 1970, 1971, 1975 |
St. Xavier | 4 | 1926, 1935, 1958, 1962 |
Paul G. Blazer (Ashland) | 4 | 1928, 1933, 1934, 1961 |
Manuál DuPont | 4 | 1921, 1923, 1925, 1931 |
Ballard | 3 | 1977, 1988, 1999 |
Fairdale | 3 | 1990, 1991, 1994 |
Trojice | 2 | 2012, 2019 |
Covingtonský katolík | 2 | 2014, 2018 |
Mason County | 2 | 2003, 2008 |
Scott County | 2 | 1998, 2007 |
Breckinridge County | 2 | 1965, 1995 |
Shelby County | 2 | 1966, 1978 |
Centrální | 2 | 1969, 1974 |
Seneca MCA | 2 | 1963, 1964 |
Nebezpečí | 2 | 1932, 1955 |
Inez | 2 | 1941, 1954 |
Bowling Green | 1 | 2017 |
Paul Laurence Dunbar | 1 | 2016 |
Madison Central | 1 | 2013 |
Christian County | 1 | 2011 |
Údolí Shelby | 1 | 2010 |
Holmesi | 1 | 2009 |
Jeffersontown | 1 | 2006 |
Jižní Laurel | 1 | 2005 |
Warren Central | 1 | 2004 |
Lexingtonský katolík | 1 | 2002 |
Elizabethtown | 1 | 2000 |
Východní | 1 | 1997 |
Paintsville | 1 | 1996 |
Marion County | 1 | 1993 |
University Heights | 1 | 1992 |
Park potěšení Ridge | 1 | 1989 |
Clay County | 1 | 1987 |
Pulaski County | 1 | 1986 |
Hopkinsville | 1 | 1985 |
Logan County | 1 | 1984 |
Laurel County | 1 | 1982 |
Simon Kenton | 1 | 1981 |
Edmonson County | 1 | 1976 |
Shawnee | 1 | 1973 |
Glasgow | 1 | 1968 |
Earlington | 1 | 1967 |
Flaget | 1 | 1960 |
Severní Marshall | 1 | 1959 |
Carr Creek | 1 | 1956 |
Kuba | 1 | 1952 |
George Rogers Clark | 1 | 1951 |
Sládci | 1 | 1948 |
Maysville | 1 | 1947 |
Trénink Breckinridge | 1 | 1946 |
Harlan | 1 | 1944 |
Hindman | 1 | 1943 |
Hazel Green | 1 | 1940 |
Brooksville | 1 | 1939 |
Sharpe | 1 | 1938 |
Uprostřed | 1 | 1937 |
Corbin | 1 | 1936 |
Korint | 1 | 1930 |
Vřesoviště | 1 | 1929 |
Millersburgský vojenský institut | 1 | 1927 |
Sladkých šestnácti státních šampionek dívek KHSAA
Rok | Mistr | Skóre | Runner-up | Místo |
---|---|---|---|---|
1975 | Louisville Butler | 60–43 | Barren County | McBrayer Arena , Richmond |
1976 | Louisville Sacred Heart | 68–55 | Louisville Butler | McBrayer Arena, Richmond |
1977 | Laurel County | 48–46 | Paříž | McBrayer Arena, Richmond |
1978 | Laurel County | 63–48 | Breathitt County | McBrayer Arena, Richmond |
1979 | Laurel County | 43–36 | Lexington Lafayette | McBrayer Arena, Richmond |
1980 | Louisville Butler | 65–49 | Franklin County | McBrayer Arena, Richmond |
1981 | Pulaski County | 50–42 | Marshall County | McBrayer Arena, Richmond |
1982 | Marshall County | 48–44 | Louisville Mercy | McBrayer Arena, Richmond |
1983 | Warren Central | 57–49 | Whitesburg | McBrayer Arena, Richmond |
1984 | Marshall County | 55–53 | Zvonice | McBrayer Arena, Richmond |
1985 | Whitley County | 38–37 | Louisville Atherton | Diddle Arena , Bowling Green |
1986 | Oldham County | 49–48 | Franklin-Simpson | Diddle Arena, Bowling Green |
1987 | Laurel County | 50–48 | Louisville Doss | Diddle Arena, Bowling Green |
1988 | Louisville Southern | 57–34 | Oldham County | Občanské centrum , Frankfort |
1989 | Clay County | 48–44 | George Rogers Clark | Občanské centrum, Frankfort |
1990 | Lexington Henry Clay | 62–50 | Louisville Southern | Diddle Arena, Bowling Green |
1991 | Laurel County | 33–31 | George Rogers Clark | Občanské centrum, Frankfort |
1992 | Louisville Mercy | 44–38 | Clay County | McBrayer Arena, Richmond |
1993 | Nicholas County | 48–46 | Warren East | Občanské centrum, Frankfort |
1994 | MC Napier | 88–56 | Vysočina Fort Thomas | Diddle Arena, Bowling Green |
1995 | Scott County | 68–45 | Pulaski County | Občanské centrum, Frankfort |
1996 | Union County | 44–37 | Centrální Hardin | Diddle Arena, Bowling Green |
1997 | Nebezpečí | 54–38 | Elizabethtown | Občanské centrum, Frankfort |
1998 | Elizabethtown | 45–37 | Montgomery County | McBrayer Arena, Richmond |
1999 | Lexingtonský katolík | 57–42 | Louisville předpoklad | Diddle Arena, Bowling Green |
2000 | West Carter | 58–50 | Shelby County | McBrayer Arena, Richmond |
2001 | Lexingtonský katolík | 36–34 | Louisville manuál | Diddle Arena, Bowling Green |
2002 | Louisville Sacred Heart | 57–46 | Jackson County | Diddle Arena, Bowling Green |
2003 | Louisville Sacred Heart | 42–40 | Lexingtonský katolík | Diddle Arena, Bowling Green |
2004 | Louisville Sacred Heart | 43–34 | Lexingtonský katolík | Diddle Arena, Bowling Green |
2005 | Lexingtonský katolík | 59–54 | Clinton County | Diddle Arena, Bowling Green |
2006 | Lexingtonský katolík | 69–52 | Rose Hill Christian | Diddle Arena, Bowling Green |
2007 | Lexington Christian | 71–62 | Louisville Iroquois | Diddle Arena, Bowling Green |
2008 | Louisville Butler | 58–57 | Franklin-Simpson | Diddle Arena, Bowling Green |
2009 | Louisville Iroquois | 55–47 | Elizabethtown | Diddle Arena, Bowling Green |
2010 | Louisville Mercy | 71–61 | Scott County | Diddle Arena, Bowling Green |
2011 | Rockcastle County | 62–60 | Louisville manuál | Diddle Arena, Bowling Green |
2012 | Louisville manuál | 58–54 | Marion County | Diddle Arena, Bowling Green |
2013 | Marion County | 52–36 | Notre Dame | Diddle Arena, Bowling Green |
2014 | Louisville Butler | 49–38 | Elizabethtown | Diddle Arena, Bowling Green |
2015 | Covingtonský svatý kříž | 35–32 | Allen County-Scottsville | Diddle Arena, Bowling Green |
2016 | Louisville Butler | 62–36 | Franklin County | BB&T Arena , Highland Heights |
2017 | Mercer County | 85-71 | Franklin County | BB&T Arena, Highland Heights |
2018 | Mercer County | 74-34 | Soucit | BB&T Arena, Highland Heights |
2019 | Ryle | 63-48 | Jihozápadní | Rupp Arena, Lexington |
2020 | Zrušeno | |||
2021 | Louisville Sacred Heart | 49-47 | Marshall County | Rupp Arena, Lexington |
Školy s nejméně třemi chlapeckými státními přebory
Hodnost | Škola | Tituly | Vyhrané roky |
---|---|---|---|
1 | Lexington Lafayette | 6 | 1942, 1950, 1953, 1957, 1979, 2001 |
1 | Lexington Henry Clay | 6 | 1918, 1919, 1920, 1922, 1924, 1983 |
2 | Owensboro | 5 | 1917, 1949, 1972, 1980, 2015 |
3 | Ashland | 4 | 1928, 1933, 1934, 1961 |
3 | Louisville Muž | 4 | 1945, 1970, 1971, 1975 |
3 | Louisville manuál | 3 | 1921, 1923, 1925, 1931 |
3 | Louisville Saint Xavier | 3 | 1926, 1935, 1958, 1962 |
4 | Louisville Ballard | 3 | 1977, 1988, 1999 |
4 | Louisville Fairdale | 3 | 1990, 1991, 1994 |
Školy s nejméně dvěma dívčími státními přebory
Hodnost | Škola | Tituly | Vyhrané roky |
---|---|---|---|
1 | Laurel County | 5 | 1977, 1978, 1979, 1987, 1991 |
1 | Louisville Butler | 5 | 1975, 1980, 2008, 2014, 2016 |
1 | Louisville Sacred Heart | 5 | 1976, 2002, 2003, 2004, 2021 |
3 | Lexingtonský katolík | 4 | 1999, 2001, 2005, 2006 |
5 | Louisville Mercy | 2 | 1992, 2010 |
5 | Marshall County | 2 | 1982, 1984 |
5 | Mercer County | 2 | 2017, 2018 |