název |
Národní strana |
Skupina EP |
Volební obvod
|
Gordon Adam
|
Dělnická strana
|
PES
|
Northumbria
|
Richard Balfe
|
Dělnická strana
|
PES
|
London South Inner
|
Roger Barton
|
Dělnická strana
|
PES
|
Sheffield
|
Angela Billingham
|
Dělnická strana
|
PES
|
Northamptonshire a Blaby
|
David Bowe
|
Dělnická strana
|
PES
|
Cleveland a Richmond
|
Bryan Cassidy
|
Konzervativní strana
|
EPP
|
Dorset a East Devon
|
Giles Chichester
|
Konzervativní strana
|
EPP
|
Devon a East Plymouth
|
Ken Coates
|
Labouristická strana / / Nezávislý (leden 1998)
|
PES / G
|
Nottinghamshire North a Chesterfield
|
Kenneth Collins
|
Dělnická strana
|
PES
|
Strathclyde East
|
John Corrie
|
Konzervativní strana
|
EPP
|
Worcestershire a South Warwickshire
|
Peter Crampton
|
Dělnická strana
|
PES
|
Humberside
|
Christine Crawley
|
Dělnická strana
|
PES
|
Birmingham východ
|
Tony Cunningham
|
Dělnická strana
|
PES
|
Cumbria a Lancashire North
|
Wayne David
|
Dělnická strana
|
PES
|
South Wales Central
|
Alan Donnelly
|
Dělnická strana
|
PES
|
Tyne and Wear
|
Brendan Donnelly
|
Konzervativní strana / Pro-euro konzervativní strana (leden 1999)
|
EPP
|
Sussex South a Crawley
|
James Elles
|
Konzervativní strana
|
EPP
|
Buckinghamshire a Oxfordshire East
|
Michael Elliott
|
Dělnická strana
|
PES
|
London West
|
Robert Evans
|
Dělnická strana
|
PES
|
Londýn severozápad
|
Winnie Ewing
|
Skotská národní strana
|
ÉRA
|
Vysočiny a ostrovy
|
Alexander Falconer
|
Dělnická strana
|
PES
|
Střední Skotsko a Fife
|
Glyn Ford
|
Dělnická strana
|
PES
|
Východní Manchester
|
Pauline Green
|
Dělnická strana
|
PES
|
Londýn sever
|
David Hallam
|
Dělnická strana
|
PES
|
Herefordshire a Shropshire
|
Veronica Hardstaffová
|
Dělnická strana
|
PES
|
Lincolnshire a Humberside na jih
|
Lyndon Harrison
|
Dělnická strana
|
PES
|
Cheshire West a Wirral
|
Mark Hendrick
|
Dělnická strana
|
PES
|
Lancashire Central
|
Michael Hindley
|
Dělnická strana
|
PES
|
Lancashire South
|
Richard Howitt
|
Dělnická strana
|
PES
|
Essex na jih
|
Stephen Hughes
|
Dělnická strana
|
PES
|
Durham
|
John Hume
|
Sociálně demokratická a labouristická strana
|
PES
|
Severní Irsko
|
Caroline Jackson
|
Konzervativní strana
|
EPP
|
Wiltshire North a Bath
|
Edward Kellett-Bowman
|
Konzervativní strana
|
EPP
|
Itchen, Test a Avon
|
Hugh Kerr
|
Labouristická strana / Skotská socialistická strana (1998)
|
PES / G
|
Essex West a Hertfordshire East
|
Glenys Kinnock
|
Dělnická strana
|
PES
|
Jižní Wales východ
|
Alfred Lomas
|
Dělnická strana
|
PES
|
Londýn severovýchod
|
Allan Macartney
|
Skotská národní strana
|
ÉRA
|
Severovýchodní Skotsko
|
David Martin
|
Dělnická strana
|
PES
|
Lothians
|
Graham Mather
|
Konzervativní strana
|
EPP
|
Hampshire North a Oxford
|
Arlene McCarthy
|
Dělnická strana
|
PES
|
Peak District
|
Michael McGowan
|
Dělnická strana
|
PES
|
Leeds
|
Anne McIntosh
|
Konzervativní strana
|
EPP
|
Essex sever a Suffolk jih
|
Hugh McMahon
|
Dělnická strana
|
PES
|
Strathclyde West
|
Edward McMillan-Scott
|
Konzervativní strana
|
EPP
|
Severní Yorkshire
|
Eryl McNally
|
Dělnická strana
|
PES
|
Bedfordshire a Milton Keynes
|
Thomas Megahy
|
Dělnická strana
|
PES
|
Yorkshire Jihozápad
|
Bill Miller
|
Dělnická strana
|
PES
|
Glasgow
|
James Moorhouse
|
Konzervativní strana / Liberální demokraté (říjen 1998)
|
EPP / ELDR
|
Londýn jih a východ Surrey
|
Eluned Morgan
|
Dělnická strana
|
PES
|
Střední a západní Wales
|
David Morris
|
Dělnická strana
|
PES
|
South Wales West
|
Simon Murphy
|
Dělnická strana
|
PES
|
Midlands West
|
Clive Needle
|
Dělnická strana
|
PES
|
Norfolk
|
Stan Newens
|
Dělnická strana
|
PES
|
London Central
|
Eddie Newman
|
Dělnická strana
|
PES
|
Velký Manchester Central
|
Jim Nicholson
|
Ulsterská unionistická strana
|
EPP
|
Severní Irsko
|
Christine Oddy
|
Dělnická strana
|
PES
|
Coventry a North Warwickshire
|
Ian Paisley
|
Demokratická unionistická strana
|
NI
|
Severní Irsko
|
Roy Perry
|
Konzervativní strana
|
EPP
|
Wight a Hampshire na jih
|
Lord Plumb
|
Konzervativní strana
|
EPP
|
Cotswolds
|
Anita Pollack Státní příslušnost: australská
|
Dělnická strana
|
PES
|
Londýn jihozápad
|
James Provan
|
Konzervativní strana
|
EPP
|
South Downs West
|
Imelda Číst
|
Dělnická strana
|
PES
|
Nottingham a Leicestershire North West
|
Barry Seal
|
Dělnická strana
|
PES
|
Yorkshire West
|
Brian Simpson
|
Dělnická strana
|
PES
|
Cheshire East
|
Peter Skinner
|
Dělnická strana
|
PES
|
Kent West
|
Alex Smith
|
Dělnická strana
|
PES
|
Jižně od Skotska
|
Tom Spencer
|
Konzervativní strana / Nezávislý (leden 1999)
|
EPP
|
Surrey
|
Shaun Spires
|
Dělnická strana
|
PES
|
Londýn jihovýchod
|
John Stevens
|
Konzervativní strana / Pro-euro konzervativní strana (leden 1999)
|
EPP
|
Temže
|
Kenneth Stewart
|
Dělnická strana
|
PES
|
Merseyside West
|
Jack Stewart-Clark
|
Konzervativní strana
|
EPP
|
East Sussex a Kent South
|
Robert Robustní
|
Konzervativní strana
|
EPP
|
Cambridgeshire
|
Michael Tappin
|
Dělnická strana
|
PES
|
Staffordshire West a Congleton
|
Robin Teverson
|
Liberální demokraté
|
ELDR
|
Cornwall a West Plymouth
|
David Thomas
|
Dělnická strana
|
PES
|
Suffolk a jihozápadní Norfolk
|
Gary Titley
|
Dělnická strana
|
PES
|
Velký Manchester West
|
John Tomlinson
|
Dělnická strana
|
PES
|
Birmingham West
|
Carole jazyk
|
Dělnická strana
|
PES
|
London East
|
Peter Truscott
|
Dělnická strana
|
PES
|
Hertfordshire
|
Susan Waddington
|
Dělnická strana
|
PES
|
Leicester
|
Graham Watson
|
Liberální demokraté
|
ELDR
|
Somerset a Severní Devon
|
Mark Watts
|
Dělnická strana
|
PES
|
Kent East
|
Norman West
|
Dělnická strana
|
PES
|
Yorkshire jih
|
Ian White
|
Dělnická strana
|
PES
|
Bristol
|
Phillip Whitehead
|
Dělnická strana
|
PES
|
Staffordshire East and Derby
|
Joe Wilson
|
Dělnická strana
|
PES
|
Severní Wales
|
Terry Wynn
|
Dělnická strana
|
PES
|
Merseyside East a Wigan
|