2007 v badmintonu - 2007 in badminton
|
|||
---|---|---|---|
BWF akce
-
Sudirman Cup ( Podrobnosti ) ( Glasgow , Skotsko , 10. června - 17. června)
- Finále: Čína porazila Indonésii 3: 0
- Smíšená čtyřhra: Zheng Bo a Gao Ling porazili Flandyho Limpeleho a Vitu Marissu , 19–21, 21–17, 21–19
- Čtyřhra mužů: Fu Haifeng a Cai Yun porazili Markise Kida a Candru Wijaya , 21–11, 21–13
- Dvouhra žen : Zhang Ning porazila Adriyanti Firdasari , 21–16 , 21–9
- Zápas zrušen poté, co vítěz remízy již rozhodl:
- Čtyřhra žen: Yang Wei & Zhao Tingting vs Greysia Polii & Vita Marissa
- Dvouhra mužů: Lin Dan vs Taufik Hidayat
- Finále: Čína porazila Indonésii 3: 0
-
Mistrovství světa ( Podrobnosti ) ( Kuala Lumpur , Malajsie , 7. srpna - 19. srpna)
- Dvouhra mužů: Lin Dan ( CHN ) porazil Sony Dwi Kuncoro ( INA ) 21–11, 22–20
- Čtyřhra mužů: Markis Kido & Hendra Setiawan ( INA ) porazili Jung Jae-sung & Lee Yong-dae ( KOR ) 21–19, 21–19
- Dvouhra žen: Zhu Lin ( CHN ) porazila Wang Chen ( HKG ) 21–8, 21–12
- Čtyřhra žen: Yang Wei & Zhang Jiewen ( CHN ) porazily Gao Ling & Huang Sui ( CHN ) 21–16, 21–19
- Smíšená čtyřhra: Nova Widianto a Lilyana Natsir ( INA ) porazily Zheng Bo a Gao Ling ( CHN ) 21–16, 21–14
-
Mistrovství světa juniorů ( Podrobnosti ) ( Auckland , Nový Zéland , 25. října - 4. listopadu)
- Finále týmu: Čína porazila Jižní Koreu 3: 1
- Smíšená čtyřhra: Chai Biao a Li Süe-žuej prohrál s Shin Baek-Cheol & Yoo Hyun-Young , 18-21, 15-21
- Dvouhra mužů: Chen Long porazila Park Sung-min , 21–15, 21–14
- Dvouhra žen: Wang Lin porazila Sung Ji-hyun , 21–12, 21–6
- Čtyřhra mužů: Chai Biao & Li Tian porazili Shin Baek-cheola a Chung Eui-seoka , 18–21, 21–17, 21–13
- Čtyřhra žen: Wang Xiaoli & Li Xuerui vs Yoo Hyun-young & Jung Kyung-eun (zrušeno po nerozhodném výsledku )
- Individuální:
- Dvouhra mužů: Chen Long ( CHN ) porazila Kenichi Tago ( JPN ) 21–16, 21–14
- Čtyřhra mužů: Chung Eui-seok & Shin Baek-cheol ( KOR ) porazili Li Tian a Chai Biao ( CHN ) 24–26, 21–19, 21–15
- Dvouhra žen: Wang Lin ( CHN ) porazila Bae Youn-joo ( KOR ) 21–16, 21–15
- Čtyřhra žen: Xie Jing & Zhong Qianxin ( CHN ) porazily Yoo Hyun-young & Jung Kyung-eun ( KOR ) 21–18, 10–21, 21–15
- Smíšená čtyřhra: Lim Khim Wah & Ng Hui Lin ( MAS ) porazili Chris Adcock & Gabrielle White ( ENG ) 23–25, 22–20, 21–19
- Finále týmu: Čína porazila Jižní Koreu 3: 1
Mezinárodní akce
-
Mistrovství Evropy B týmů 2007 ( Reykjavík , Island , 17. ledna - 21. ledna)
- Finále: Island porazil Irsko 3–2
- Smíšená čtyřhra: Tinna Helgadóttir & Helgi Jóhannesson prohrály s Karen Bing & Donal O'Halloran , 21–12, 13–21, 4–21
- Dvouhra žen: Ragna Ingólfsdóttir porazila Chloe Magee , 21–18, 21–18
- Dvouhra mužů: Njörður Ludvigsson prohrál se Scottem Evansem , 11–21, 15–21
- Čtyřhra mužů: Helgi Jóhannesson & Magnús Ingi Helgason porazili Donala O'Hallorana a Marka Toppinga , 8–21, 23–21, 21–18
- Čtyřhra žen: Ragna Ingólfsdóttir & Tinna Helgadóttir porazila Chloe Magee & Karen Bing , 21–16, 21–16
- Finále: Island porazil Irsko 3–2
-
Evropský pohár 2007 ( Amersfoort , Nizozemsko , 27. června - 1. července)
- Finále: New League Primorye porazilo BC Amersfoort 4–2
- Smíšená čtyřhra: Evgenij Dremin a Valeria Sorokina porazili Erica Panga a Lotte Bruil-Jonathans , 21–12, 22–20
- Dvouhra žen (1): Evgenia Dimova prohrála s Yao Jie , 7–21, 11–21
- Ženy, dvouhra (2): Nina Vislova porazit Larisa Griga ( UKR ), 21-17, 21-12
- Dvouhra mužů (1): Stanislav Pukhov porazil Dickyho Palyamu , 21–13, 21–18
- Dvouhra mužů (2): Sergey Lunev prohrál s Ericem Pangem , 14–21, 14–21
- Čtyřhra žen: Nina Vislová a Valeria Sorokina porazily Yao Jie & Lotte Bruil-Jonathans , 21–16, 21–10
- Zápas zrušen po nerozhodném výsledku:
- Čtyřhra mužů: Alexey Vasiliev & Evgenij Dremin vs Dicky Palyama & Joéli Residay
- Finále: New League Primorye porazilo BC Amersfoort 4–2
- New League Primorye: Zástupci nizozemských hráčů (pokud nejsou pozoruhodní)
- BC Amersfoort: Zástupci ruských hráčů
-
Panamerické hry ( Rio de Janeiro , Brazílie , 14. července - 19. července)
- Dvouhra mužů: Mike Beres ( CAN ) porazil Kevina Cordóna ( GUA ) 13–21, 21–11, 21–10
- Čtyřhra mužů: William Milroy & Mike Beres ( CAN ) porazili Boba Malaythonga a Howarda Bacha ( USA ) 22–20, 21–13
- Dvouhra žen: Eva Lee ( USA ) porazila Charmaine Reid ( CAN ) 21–14, 21–18
- Čtyřhra žen: Eva Lee & Mesinee Mangkalakiri ( USA ) porazily Charmaine Reid & Fiona Mckee ( CAN ) 21–14, 21–15
- Smíšená čtyřhra: Eva Lee a Howard Bach ( USA ) porazili Val Lokera a Mike Berese ( CAN ) 21–19, 21–16
-
Vedoucí Lausanne YI 2007 ( Lausanne , 28. září - 30. září)
- Do 17 let:
- Dvouhra mužů: Rafael Galvez ( ESP ) porazil Raphaëla Van Wel ( BEL ) 21–16, 21–19
- Dvouhra žen: Sofie Descheemaecker ( BEL ) porazila Carolinu Marin ( ESP ) 21–12, 21–12
- Čtyřhra mužů: Mattijs Dierickx & Freek Golinski ( BEL ) porazili Anurag Barmecha & Kris Dendoncker ( BEL ) 21–14, 21–19
- Čtyřhra žen: Ewa Piotrowska & Edyta Tarasewicz ( POL ) porazila Carolina Marin & Ana Maria Martin ( ESP ) Walkover
- Smíšená čtyřhra: Belinda Heber & Paul Demmelmayer ( AUT ) porazili Leire Querejeta a Diego Errandonea ( ESP ) 21–19, 21–17
- Do 19 let:
- Dvouhra mužů: Luka Wraber ( AUT ) porazila Petra Jelínka ( ČR ) 14–21, 21–17, 21–11
- Dvouhra žen: Lianne Tan ( BEL ) porazila Adelu Molnariovu ( CZE ) 21–19, 19–21, 21–16
- Čtyřhra mužů: Matez Bajuk & Aljosa Turk ( SLO ) porazili Davida Obernosterera a Jana Sedimayra ( AUT ) 21–16, 21–16
- Čtyřhra žen: Steffi Daemen & Debbie Janssens ( BEL ) porazily Janne Elst & Jelske Snoeck ( BEL ) 21–15, 21–17
- Smíšená čtyřhra: Debbie Janssens a Damien Maquet ( BEL ) porazili Cendrine Hantz a Livio Dorizzi ( SUI ) 21–17, 21–19
- Do 17 let:
-
Copenhagen Masters 2007 (Falconer Centret, Kodaň , 27. prosince - 29. prosince)
- Dvouhra mužů: Peter Gade ( DEN ) porazil Kennetha Jonassena ( DEN ) 21–18, 23–21
- Dvouhra žen: Xu Huaiwen ( FRA ) porazila Zhou Mi ( HKG ) 21–11, 19–21, 15–9 (v důchodu )
- Čtyřhra mužů: Jens Eriksen & Martin Lundgaard Hansen ( DEN ) porazili Mohd Zakry Abdul Latif & Mohd Fairuzizuan Mohd Tazari ( MAS ) 21–11, 21–17
Řada BWF Super
-
Malaysia Open ( Kuala Lumpur , 16. ledna - 21. ledna)
- Dvouhra mužů: Peter Gade ( DEN ) porazil Bao Chunlai ( CHN ) 21–15, 17–21, 21–14
- Čtyřhra mužů: Koo Kien Keat & Tan Boon Heong ( MAS ) porazili Candru Wijaya ( INA ) a Tony Gunawan ( USA ) 21–15, 21–18
- Dvouhra žen: Zhu Lin ( CHN ) porazila Wong Mew Choo ( MAS ) 21–15, 21–12
- Čtyřhra žen: Gao Ling & Huang Sui ( CHN ) porazily Greysia Polii & Vita Marissa ( INA ) 19–21, 21–12, 21–11
- Smíšená čtyřhra: Zheng Bo a Gao Ling ( CHN ) porazili Nathana Robertsona a Gail Emms ( ENG ) 21–12, 14–21, 21–15
-
Korea Open ( Soul , 23. ledna - 28. ledna)
- Dvouhra mužů: Lin Dan ( CHN ) porazil Chen Jin ( CHN ) 21–14, 21–19
- Čtyřhra mužů: Jung Jae-sung & Lee Yong-dae ( KOR ) porazili Lee Jae-jin & Hwang Ji-man ( KOR ) 21–16, 21–15
- Dvouhra žen: Xie Xingfang ( CHN ) porazila Zhu Lin ( CHN ) 21–14, 21–7
- Čtyřhra žen: Gao Ling & Huang Sui ( CHN ) porazily Yang Wei & Zhang Jiewen ( CHN ) 12–21, 21–14, 21–16
- Smíšená čtyřhra: Zheng Bo & Gao Ling ( CHN ) porazili Thomas Laybourn & Kamilla Rytter Juhl ( DEN ) 22–20, 21–19
-
All England Open ( Birmingham , 6. března - 11. března)
- Dvouhra mužů: Lin Dan ( CHN ) porazil Chen Yu ( CHN ) 21–13, 21–12
- Čtyřhra mužů: Koo Kien Keat & Tan Boon Heong ( MAS ) porazili Cai Yun & Fu Haifeng ( CHN ) 21–15, 21–18
- Dvouhra žen: Xie Xingfang ( CHN ) porazila Pi Hongyan ( FRA ) 21–6, 21–13
- Čtyřhra žen: Wei Yili & Zhang Yawen ( CHN ) porazila Yang Wei & Zhang Jiewen ( CHN ) 21–16, 8–21, 24–22
- Smíšená čtyřhra: Zheng Bo a Gao Ling ( CHN ) porazili Anthonyho Clarka a Donnu Kelloggovou ( ENG ) 16–21, 21–18, 21–14
-
Swiss Open ( Basilej , 13. března - 18. března)
- Dvouhra mužů: Chen Jin ( CHN ) porazila Simona Santosa ( INA ) 21–16, 21–10
- Čtyřhra mužů: Koo Kien Keat & Tan Boon Heong ( MAS ) porazili Jensa Eriksena a Martina Lundgaarda Hansena ( DEN ) 17–21, 21–16, 21–12
- Dvouhra žen: Zhang Ning ( CHN ) porazila Lu Lan ( CHN ) 21–16, 21–18
- Čtyřhra žen: Yang Wei & Zhao Tingting ( CHN ) porazily Lee Hyo-jung & Lee Kyung-won ( KOR ) 21–15, 21–10
- Smíšená čtyřhra: Lee Yong-dae & Lee Hyo-jung ( KOR ) porazili Muhammada Rijala a Greysia Polii ( INA ) 14–21, 21–16, 21–18
-
Singapore Open ( Singapur , 1. května - 6. května)
- Dvouhra mužů: Boonsak Ponsana ( THA ) porazila Chen Yu ( CHN ) 21–17, 21–14
- Čtyřhra mužů: Fu Haifeng & Cai Yun ( CHN ) porazili Choong Tan Fook & Lee Wan Wah ( MAS ) 16–21, 24–22, 21–18
- Dvouhra žen: Zhang Ning ( CHN ) porazila Xie Xingfang ( CHN ) 21–18, 19–21, 21–3
- Čtyřhra žen: Zhang Yawen & Wei Yili ( CHN ) porazila Zhao Tingting & Yang Wei ( CHN ) 10–21, 21–19, 21–18
- Smíšená čtyřhra: Flandy Limpele & Vita Marissa ( INA ) porazili Sudket Prapakamol a Saralee Thungthongkam ( THA ) 21–14, 21–13
-
Indonésie otevřená ( Jakarta , 8. května - 13. května)
- Dvouhra mužů: Lee Chong Wei ( MAS ) porazil Bao Chunlai ( CHN ) 21–15, 21–16
- Čtyřhra mužů: Fu Haifeng & Cai Yun ( CHN ) porazili Mohd Zakry Abdul Latif a Mohd Fairuzizuan Mohd Tazari ( MAS ) 21–17, 22–20
- Dvouhra žen: Wang Chen ( HKG ) porazila Zhu Lin ( CHN ) 21–14, 21–13
- Čtyřhra žen: Du Jing & Yu Yang ( CHN ) porazila Zhao Tingting & Yang Wei ( CHN ) 21–8, 16–21, 22–20
- Smíšená čtyřhra: Zheng Bo a Gao Ling ( CHN ) porazili Nova Widianto a Lilyana Natsir ( INA ) 21–16, 21–11
-
China Masters ( Chengdu , 10. července - 15. července)
- Dvouhra mužů: Lin Dan ( CHN ) porazil Wong Choong Hann ( MAS ) 21–19, 21–9
- Čtyřhra mužů: Fu Haifeng & Cai Yun ( CHN ) porazili Markis Kido & Hendra Setiawan ( INA ) 21–15, 21–16
- Dvouhra žen: Xie Xingfang ( CHN ) porazila Zhang Ning ( CHN ) 21–11, 8–21, 23–21
- Čtyřhra žen: Lilyana Natsir & Vita Marissa ( INA ) porazila Zhao Tingting & Yang Wei ( CHN ) 12–21, 21–15, 21–16
- Smíšená čtyřhra: Zheng Bo a Gao Ling ( CHN ) porazili Donnu Kelloggovou a Anthonyho Clarka ( ENG ) 21–16, 21–17
-
Japan Open ( Tokio , 11. září - 16. září)
- Dvouhra mužů: Lee Chong Wei ( MAS ) porazil Taufik Hidayat ( INA ) 22–20, 19–21, 21–19
- Čtyřhra mužů: Candra Wijaya ( INA ) a Tony Gunawan ( USA ) porazili Luluk Hadiyanto a Alvent Yulianto ( INA ) 21–18, 21–17
- Dvouhra žen: Tine Rasmussen ( DEN ) porazila Xie Xingfang ( CHN ) 21–15, 21–17
- Čtyřhra žen: Yang Wei & Zhang Jiewen ( CHN ) porazily Zhao Tingting & Yu Yang ( CHN ) 21–17, 21–5
- Smíšená čtyřhra: Zheng Bo a Gao Ling ( CHN ) porazili Nova Widianto a Lilyana Natsir ( INA ) 21–19, 21–14
-
Denmark Open ( Odense , 23. října - 28. října)
- Dvouhra mužů: Lin Dan ( CHN ) porazil Bao Chunlai ( CHN ) 21–15, 21–12
- Čtyřhra mužů: Koo Kien Keat & Tan Boon Heong ( MAS ) porazili Jensa Eriksena a Martina Lundgaarda Hansena ( DEN ) 14–21, 21–14, 21–12
- Dvouhra žen: Lu Lan ( CHN ) porazila Zhang Ning ( CHN ) 21–17, 21–14
- Čtyřhra žen: Yang Wei & Zhang Jiewen ( CHN ) porazili Lee Kyung-won & Lee Hyo-jung ( KOR ) 12–21, 21–19, 21–19
- Smíšená čtyřhra: He Hanbin a Yu Yang ( CHN ) porazili Nathana Robertsona a Gail Emms ( ENG ) 21–17, 19–21, 21–17
-
French Open ( Paříž , 30. října - 4. listopadu)
- Dvouhra mužů: Lee Chong Wei ( MAS ) porazil Bao Chunlai ( CHN ) 21–11, 21–14
- Čtyřhra mužů: Fu Haifeng & Cai Yun ( CHN ) porazili Choong Tan Fook & Lee Wan Wah ( MAS ) 21–14, 21–19
- Dvouhra žen: Xie Xingfang ( CHN ) porazila Pi Hongyan ( FRA ) 21–13, 21–13
- Čtyřhra žen: Zhang Yawen & Wei Yili ( CHN ) porazily Zhao Tingting & Yu Yang ( CHN ) 21–10, 21–15
- Smíšená čtyřhra: Flandy Limpele & Vita Marissa ( INA ) porazila Xie Zhongbo & Zhang Yawen ( CHN ) 21–11, 21–15
-
China Open ( Peking , 20. listopadu - 25. listopadu)
- Dvouhra mužů: Bao Chunlai ( CHN ) porazil Lee Chong Wei ( MAS ) 21–12, 21–13
- Čtyřhra mužů: Markis Kido & Hendra Setiawan ( INA ) porazili Guo Zhendong & Xie Zhongbo ( CHN ) 21–12, 21–19
- Dvouhra žen: Wong Mew Choo ( MAS ) porazila Xie Xingfang ( CHN ) 21–16, 8–21, 21–17
- Čtyřhra žen: Gao Ling a Zhao Tingting ( CHN ) porazily Du Jing & Yu Yang ( CHN ) 17–21, 21–15, 21–8
- Smíšená čtyřhra: Nova Widianto a Lilyana Natsir ( INA ) porazily Sudket Prapakamol a Saralee Thungthongkam ( THA ) 15–21, 21–18, 21–11
-
Hong Kong Open ( Hong Kong , 27. listopadu - 2. prosince)
- Dvouhra mužů: Lin Dan ( CHN ) porazil Lee Chong Wei ( MAS ) 9–21, 21–15, 21–15
- Čtyřhra mužů: Markis Kido & Hendra Setiawan ( INA ) porazili Candru Wijaya ( INA ) a Tonyho Gunawana ( USA ) 21–12, 18–21, 21–13
- Dvouhra žen: Xie Xingfang ( CHN ) porazila Zhu Lin ( CHN ) 21–19, 21–14
- Čtyřhra žen: Du Jing & Yu Yang ( CHN ) porazila Zhang Yawen & Wei Yili ( CHN ) 22–20, 13–21, 21–17
- Smíšená čtyřhra: Nova Widianto a Lilyana Natsir ( INA ) porazily Zheng Bo a Gao Ling ( CHN ) 21–23, 21–18, 21–19
BWF Grand Prix Gold a Grand Prix
Úroveň 4
Mezinárodní výzva
- Internacional de España 2007 ( Madrid , 24. května - 27. května)
- Bílé noci ( Petrohrad , 10. července - 15. července)
- Turkiye International 2007 ( Istanbul , 30. srpna - 2. září)
- Canadian Open 2007 ( Saskatoon , Saskatchewan , 4. září - 8. září)
- Belgian International 2007 ( Mechelen , 6. září - 9. září)
- Mezinárodní mistrovství Bulharska '07 ( Sofie , 3. října - 7. října)
- Mezinárodní norské mistrovství 2007 ( Oslo , 15. listopadu - 18. listopadu)
- Mezinárodní skotské mistrovství 2007 ( Glasgow , 21. listopadu - 25. listopadu)
- Mezinárodní mistrovství Irska 2007 ( Lisburn , 6. prosince - 9. prosince)
- VII Italian International 2007 ( Řím , 11. prosince - 14. prosince)
Mezinárodní série
- Swedish International Stockholm 2007 ( Täby , Stockholm , 25. ledna - 28. ledna)
- Mezinárodní mistrovství Rakouska 2007 ( Vídeň , 22. února - 25. února)
- Croatian International 2007 ( Záhřeb , 1. března - 4. března)
- Mezinárodní mistrovství Banuinvest 2007 ( Temešvár , 22. března - 25. března)
- Mezinárodní finská mistrovství 2007 ( Helsinky , 29. března - 1. dubna)
- Van Zundert Velo Holland Open 2007 ( Wateringen , 12. dubna - 15. dubna)
- 42. portugalské mezinárodní mistrovství 2007 ( Caldas da Rainha , 19. dubna - 22. dubna)
- 31. Intermedica Polish Open Championships 2007 ( Inowłódz , Spała , 26. dubna - 29. dubna)
- 2007 Australian International ( Brisbane , 25. května - 27. května)
- Asian Satellite 2007 ( Singapur , 30. května - 2. června)
- 2007 Victorian International ( Melbourne , 12. července - 15. července)
- North Shore City International ( Auckland , 19. července - 22. července)
- 2007 Ballarat International ( Melbourne , 6. září - 9. září)
- Waikato International 2007 ( Hamilton , 13. září - 16. září)
- Czech International 2007 ( Brno , 20. září - 23. září)
- Kypr International 2007 ( Nikósie , 11. října - 14. října)
- 32. maďarský mezinárodní šampion 2007 ( Budapešť , 1. listopadu - 4. listopadu)
- Iceland Express International 2007 ( Reykjavík , 8. listopadu - 11. listopadu)
- Welsh International 2007 ( Cardiff , 29. listopadu - 2. prosince)
- Hellas Victor 2007 ( Thessaloniki , 18. prosince - 22. prosince)
Budoucí série
- XII Peru International ( Lima , 12. dubna - 15. dubna)
- IX Miami Pan Am (2007) ( Miami Lakes , Florida , 19. dubna - 21. dubna)
- Carebaco International Open 2007 ( Surinam , 7. června - 10. června)
- Slovak International 2007 ( Prešov , 27. září - 30. září)